You are currently viewing Więź miłości Katolicka moralność małżeńska i etyka seksualna Eijk Willem Jacobus

Więź miłości Katolicka moralność małżeńska i etyka seksualna Eijk Willem Jacobus

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Więź miłości Katolicka moralność małżeńska i etyka seksualna Eijk Willem Jacobus

Więź miłości Katolicka moralność małżeńska i etyka seksualna Eijk Willem Jacobus
Potężne świadectwo wiary holenderskiego kardynała.

Jak mogło dojść do tego, że społeczeństwo zachodnie, które jeszcze niecałe sto lat temu w kwestiach małżeństwa i moralności hołdowało klasycznej moralności chrześcijańskiej, w tak krótkim czasie diametralnie zmieniło swoje poglądy?

Kardynał Willem Eijk od wielu lat stoi na straży wiary w Holandii. Mimo licznych prześladowań i uciszania wypowiedzi przez media głównego nurtu, ale również te kościelne, nieustannie walczy o Prawdę. Jego najnowsza książka stanowi potężne świadectwo tej nieugiętej postawy, poruszając temat obrony katolickiej etyki seksualnej. W Holandii w wielu miejscach zakazano dystrybucji tej książki, gdyż nie wpisuje się ona w światowy trend równości i tolerancji.

W dzisiejszym świecie, nawet wewnątrz Kościoła, pojęcia, które były jasne i klarowne dla tak wielu pokoleń chrześcijan, teraz są zmieniane i wypaczane. Wyznawcy ideologii gender robią wszystko by zachwiać naturalny porządek świata i tym samym zamknąć ludziom drogę do poznania prawdziwej wolności, która jest tylko w Bogu.

Bazując na wielowiekowej tradycji Kościoła oraz nauczaniu św. Jana Pawła II, Kardynał Eijk stworzył książkę, która nie tylko stanowi potężne świadectwo obrony katolickiej etyki seksualnej, ale również dostarcza konkretnych odpowiedzi i wyjaśnień na nurtujące nas dzisiaj pytania.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!