You are currently viewing Witaj piękna Ann Napolitano

Witaj piękna Ann Napolitano

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Witaj piękna Ann Napolitano

Witaj piękna Ann Napolitano
Książka, w której zakochali się Oprah Winfrey i Barack Obama!

Autorka książki „Drogi Edwardzie” powraca z przejmującą historią rodzinną, w której zadaje pytanie: czy miłość potrafi uzdrowić złamanego człowieka?

William Waters dorastał w cieniu tragedii. Odkąd zmarła jego siostra, rodzice nie byli w stanie na niego patrzeć, a tym bardziej go pokochać. William dorastał więc w przekonaniu, że jest nikim i nie zasługuje na miłość. Kiedy na pierwszym roku studiów spotyka pełną życia i ambitną Julię Padavano, ma wrażenie, jakby ktoś w jego otoczeniu po raz pierwszy zapalił światło. Wraz z Julią w życiu Williama pojawia się jej rodzina. Julia i jej trzy siostry są bowiem nierozłączne: Sylvie to kochająca książki marzycielka, Cecelia – artystka i wolny duch, a Emeline – opiekunka domowego ogniska. Rodzina Padavano wypełnia świat Williama nieznanym dotąd szczęściem, miłością i… chaosem.

Jednak przeszłość Williama nie daje o sobie zapomnieć – niszczy nie tylko idealnie zaplanowaną przez Julię wspólną przyszłość, ale też siostrzane więzy. Rezultatem jest rozłam w rodzinie, który zmienia jej losy na pokolenia…

„Witaj, piękna” to głęboko poruszająca opowieść o prawdziwej miłości i o tym, co znaczy być częścią rodziny. O lojalności, potrzebie przynależności i kłamstwach, które są nieodłącznym jej elementem.

„Subtelny wyciskacz łez. Napolitano z niezwykłą precyzją dokumentuje życiowe wzloty i upadki”.
„Washington Post”

„Cudowna saga! Bohaterowie są tak wspaniale nakreśleni, że uważasz ich za najlepszych przyjaciół i czujesz wdzięczność za to, że spotkałeś ich na swojej drodze”.
Oprah Winfrey

„Błyskotliwa i wspaniale skonstruowana powieść… Dzieło Napolitano nie jest sentymentalne, a autorka nigdy nie przedstawia prostych rozwiązań emocjonalnych problemów, z jakimi mierzą się jej bohaterowie”.
„New York Times Book Review”

„Imponująca, pięknie napisana i niezwykle emocjonująca powieść, pełna bohaterów, którzy nie pozostawią cię obojętnym”.
shondaland.com

„Ta książka jest jak ciepły koc… Przypomina ci o kojącej sile literatury i sprawia, że odczuwasz wdzięczność za to, że wziąłeś ją do ręki”.
„Vogue”

„Wszyscy wielbiciele sag rodzinnych będą poruszeni losami rodziny Padavano”.
„Harper’s Bazaar”

„Powieść Napolitano skłoni cię do myślenia o siostrzeństwie i o tym, czym dzielimy się z osobami, które kochamy”.
„Town & Country”

„Napolitano jest mistrzynią przyglądania się temu, co łączy nas z rodziną, co sprawia, że tworzymy rodzinę, i jak kochamy w trudnych czasach”.
lithub.com

„Nawiązujący do klasyki dramat rodzinny z postaciami z krwi i kości. Będziesz śmiać się i płakać, poznając pełne wzlotów i upadków życie Williama i rodziny Padavano”.
bookriot.com

„Powieść „Witaj, piękna” jest… piękna, wnikliwa, melancholijna. To historia o rodzinie i przyjaźni, i o tym, że ludzie, z którymi jesteśmy związani, mogą nas uwolnić. Zakochałam się w niej”.
Miranda Cowley Heller, autorka bestsellera „Papierowy Pałac”

„To portret miłości i żalu, w równych proporcjach. Proza Napolitano jest tak cudowna, tak niesamowicie wnikliwa, że nie byłam w stanie odłożyć tej książki. Wiele osób pokocha tę historię”.
Mary Beth Keane, autorka powieści „Poproś jeszcze raz”

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!