Władca Pierścieni. Drużyna Pierścienia + Dwie Wieże + Powrót króla – John Ronald Tolkien

CENA KSIAZKI 300x150 - Władca Pierścieni. Drużyna Pierścienia + Dwie Wieże + Powrót króla - John Ronald Tolkien

Władca Pierścieni - Władca Pierścieni. Drużyna Pierścienia + Dwie Wieże + Powrót króla - John Ronald TolkienKomplet trzech tytułów
Drużyna Pierścienia
Dwie Wieże 
Powrót króla

Piękna ilustrowana edycja trylogii wszech czasów sprzedanej w Polsce w blisko 70 000 egzemplarzy

Drużyna Pierścienia
W zamierzchłych czasach kowale elfów wykuli Pierścienie Mocy. Lecz Mroczny Władca, stworzył w tajemnicy Jedyny Pierścień, napełniając go swą potęgą, aby rządził pozostałymi. Ale Pierścień zniknął i przepadł gdzieś w Śródziemiu. Minęło wiele wieków, zanim się odnalazł i trafił w ręce hobbita, którego przeznaczeniem stała się wędrówka do Krainy Cienia, by zniszczyć Jedyny Pierścień.

Dwie Wieże 
Śmierć Boromira, pojmanie Merry’ego i Pippina, wysiłki Aragorna,

Legolasa i Gimlego usiłujących uwolnić hobbitów, powrót Gandalfa z otchłani Morii i ostateczne starcie z władcą Orthanku – oto dalsze losy rozbitej Drużyny Pierścienia. Żaden z jej członków nie wie jednak, co dzieje się z Samem i Frodem. A Powiernik Pierścienia z uporem idzie dalej, by stanąć wreszcie u stóp przerażającej fortecy strzegącej drogi do Krainy Cienia. 

Powrót Króla 
Rozpoczyna się Wojna o Pierścień. Armia dowodzona przez Aragorna podchodzi pod Czarną Bramę. Nikt nie oczekuje zwycięstwa; chodzi tylko o to, by odwrócić uwagę Mrocznego Władcy od jego kraju. Tam bowiem ważą się losy świata,złożone w ręce pewnego hobbita. Frodo wraz z wiernym Samem wędruje coraz dalej w głąb posępnej krainy. Im bliżej jednak Góry Przeznaczenia, tym cięższe brzemię przygniata barki Powiernika Pierścienia.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!