You are currently viewing Włoski Słowo do słowa dla początkujących. A1 Janczarska Aleksandra

Włoski Słowo do słowa dla początkujących. A1 Janczarska Aleksandra

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Włoski Słowo do słowa dla początkujących. A1 Janczarska Aleksandra

Włoski Słowo do słowa dla początkujących. A1 Janczarska Aleksandra

Chcesz się rozkoszować językiem włoskim tak samo jak słodyczą tiramisù? Marzysz o opanowaniu podstaw włoskiego, ale nie wiesz, jak się za to zabrać? Podpowiadamy: ucz się od słowa do słowa, skutecznie od samego początku.

Włoski Słowo do słowa Dla początkujących A1 zawiera tylko naturalne zwroty i wyrażenia, dostosowane do poziomu i potrzeb osób rozpoczynających naukę języka. Łap starannie wyselekcjonowane włoskie słowa i wyrażenia przydatne w codziennych rozmowach. Nie trać czasu na naukę zwrotów, których nigdy nie użyjesz w rozmowie po włosku.

Z kursem „Słowo do słowa” skupiasz się na najbardziej przydatnych wyrazach i zwrotach, uporządkowanych i gotowych do natychmiastowego użycia w codziennej rozmowie. Już na początku nauki włoskiego postaw na sprytną, skuteczną i – co najważniejsze – trwałą naukę języka. Ucz się w kontekście i zbuduj solidne podstawy.

Dopasuj treść rozdziałów do swoich potrzeb. Wybierz do nauki te włoskie słowa i zwroty, które przydadzą się tobie w rozmowach po włosku. Twórz własne zdania przykładowe i stwórz twój spersonalizowany kontekst użycia. Śledź postępy na specjalnie przygotowanych listach.

Z naszą książką Włoski Słowo do słowa A1 przejdziesz w sposób przyjemny od słowa do naturalnej rozmowy w języku włoskim, zbudujesz praktyczną bazę słownictwa, skrojoną na miarę twoich potrzeb, poznasz prawidłową wymowę oraz użycie słów w ich naturalnym kontekście.

Włoski Słowo do słowaA1 to:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!