Wojna Dwóch Królowych Z krwi i popiołu Tom 4 Armentrout Jennifer L

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Wojna Dwóch Królowych Z krwi i popiołu Tom 4 Armentrout Jennifer L

Wojna Dwóch Królowych Z krwi i popiołu Tom 4 Armentrout Jennifer L
Czwarta część fenomenalnego cyklu high fantasy „Z krwi i popiołu” przeniesie Cię w świat pełen tajemnic i niesamowitych przygód. Autor, Jennifer L. Armentrout, zdobyła serca milionów czytelniczek i czytelników na całym świecie, stając się bestsellerem.
Poppy i Casteel zostaną poddani najdotkliwszej próbie. Okrutna Isbeth przetrzymuje króla Atlantii w mrocznych lochach. Krwawa Królowa nie godzi się na takiego męża dla swojej córki, Penellaphe. Przekonana o braku szczerości jego uczuć, a także zniszczonych planach, jakie uknuła przez lata, Isbeth snuje misterną intrygę. Wraz z tajemniczym Upiorem Callumem torturuje Casteela, mając jeden cel – złamać go i uczynić z niego niewolnika, potwora gotowego wykonać każde polecenie. Nawet… zabić Poppy.
Penellaphe nie ma innego wyjścia – musi jak najszybciej uwolnić swojego ukochanego oraz zniszczyć panowanie Krwawej Królowej. Wraz z Kieranem u boku, na czele potężnej armii, wyrusza do Carsodonii. Jednak droga, którą muszą pokonać, jest pełna niebezpieczeństw. Kraveni nabierają siły, a Ascendenci zrobią wszystko, by nie pozwolić jej objąć władzy.
Wraz ze snem pierwotnej mocy budzi się koszmar, który rozpoczął się wieki temu… Czy Penellaphe zdoła ocalić swoje królestwo przed zagładą?
Ta pełna napięcia i emocji książka jest przeznaczona dla czytelników powyżej 18 roku życia. Przygotuj się na niezapomnianą podróż do magicznego świata, gdzie walka o miłość i wolność sięga granic wyobraźni. Nie przegap tej epickiej opowieści!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!