Wojna o Ukrainę Wojna o świat Bartosiak Jacek Zychowicz Piotr

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Wojna o Ukrainę Wojna o świat Bartosiak Jacek Zychowicz Piotr

Wojna o Ukrainę Wojna o świat Bartosiak Jacek Zychowicz Piotr
Zapraszamy do poznania najnowszej książki, która porusza ważne i palące tematy związane z obecnym kryzysem na Ukrainie. „Wojna o Ukrainę Wojna o świat” autorstwa Jacka Bartosiaka i Piotra Zychowicza to kontynuacja bestsellerowej pozycji „Nadchodzi III wojna światowa”. Ta intrygująca lektura przeniesie Cię prosto na front konfliktu zbrojnego toczącego się w naszym regionie.
Autorzy spojrzą na genezę wydarzeń, które doprowadziły do obecnej sytuacji na Ukrainie. Przekonasz się, że to tylko początek wielkiej wojny mocarstw, która nie tylko zmieni układ sił na świecie, ale także wpłynie na losy całej ludzkości. Czy USA utrzymają swoją pozycję jako globalny hegemon? A może Chiny przejmą supremację na Pacyfiku? Kto wygra konfrontację na Ukrainie? Czy Putin wykorzysta broń jądrową? Czy Rosja rozpadnie się na skutek tych wydarzeń? Jak będzie wyglądać przyszłość Europy?
Nie zabraknie również analizy bezpieczeństwa Polski. Dowiesz się, jaką strategię powinniśmy przyjąć, aby uniknąć wojny i nie stać się strefą zgniotu. Autorzy poruszą temat modernizacji naszej armii, która ma potencjał odstraszenia agresora.
Ta książka jest niezwykle aktualna, a jej autorzy posługują się przekonującym językiem, który wciągnie Cię w narrację. „Wojna o Ukrainę Wojna o świat” to pozycja, której nie może zabraknąć na Twojej półce. Przygotuj się na fascynującą podróż po najważniejszych wydarzeniach współczesnego świata.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!