Wojownik Trzech Światów – Robert Kościuszko

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Wojownik Trzech Światów - Robert Kościuszko

Wojownik Trzech Światów 181x300 - Wojownik Trzech Światów - Robert KościuszkoZwykły chłopak, spokojny uczeń. Chodzi do szkoły terroryzowanej przez gang bezkarnych dresiarzy. Haracze, wymuszenia, w końcu handel narkotykami to codzienność. Konfrontacja jest nieunikniona, ucieczka pozostaje jedynym wyjściem. Nie zawsze skutecznym.

Pomoc nadchodzi z innego świata. Tajemniczy wojownik, oficer Armii Zwierzchności w służbie u samego Elohima wyciąga Tomka z tarapatów. I zabiera w niezwykłą podróż w czasie. Cofając się o trzy tysiące lat zaciągają się do armii jednego z najwaleczniejszych królów starożytności. Tomasz mężnieje. Z czasem zaczyna rozumieć, że został wyznaczony do wypełnienia niezwykle ważnej misji. Powierzono im Tajemny Plan Ostatecznego Uderzenia, który może pokonać samego Lucyfera. A ten zrobi wszystko, by przejrzeć największą tajemnicę wszech czasów i wygrać decydującą bitwę o nasz świat.

 

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Ten post ma jeden komentarz

  1. matka

    Trochę byłam zaskoczona, że jakiś Polak potrafi napisać atrakcyjną książkę z dobrym przesłaniem, a jednak! Doskonała alternatywa dla różnych dziwnych książek, których nie chcecie podsunąć swoim dzieciom. Mój syn był zachwycony!

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!