Wspólnie pokonajmy raka. Onkolog o nadziei – Krzysztof Składowski

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Wspólnie pokonajmy raka. Onkolog o nadziei - Krzysztof Składowski

Wspolnie pokonajmy raka onkolog o nadziei - Wspólnie pokonajmy raka. Onkolog o nadziei - Krzysztof SkładowskiCo zrobić, aby wygrać z rakiem? Ta książka daje na to odpowiedź!

Rak. Straszne słowo i straszna choroba. Każdy z nas chyba obawia się, że pewnego dnia usłyszy taką diagnozę w odniesieniu do siebie lub swoich bliskich. I co wtedy?
Ta książka odpowiada właśnie na to pytanie oraz na wiele innych, których chorzy zagubieni w szpitalnych korytarzach często nie mają komu zadać. Omawia przyczyny powstawania nowotworów, ich rodzaje, sposoby diagnostyki i leczenia oraz zapobiegania chorobie. Wychodzi naprzeciw lękom pacjentów i ich rodzin, oswaja z medyczną terminologią, pokazuje, że po chorobie, a nawet w jej trakcie można prowadzić prawie normalne życie. Łączy osobiste historie pacjentek z rzeczowymi wyjaśnieniami jednego z najlepszych polskich onkologów. Co bardzo ważne – odnosi się do polskich realiów, w których jak najbardziej można wygrać z chorobą i spotkać wspaniałych lekarzy z autentycznym powołaniem.
Wstęp do książki napisał Kamil Durczok, który również był pacjentem profesora Składowskiego.

“Czytelniku – trzymasz w ręku książkę niezwykłą. Powinienem napisać: niezwykle cenną. Lektura każdej jej strony to mniej strachu i mniej cierpienia. To wiedza. Na miarę zdrowia i życia.”
Kamil Durczok

“To książka o raku, widzianym oczami wybitnego onkologa i dwu jego bystrych pacjentek, szczęśliwie wyleczonych. Mówi nam – w sposób przystępny i zajmujący – o chorobach nowotworowych i o tym, jak stawić im czoła. Rozprasza lęk, przywraca nadzieję.”
prof. Andrzej Szczeklik

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!