Wybrzeże Bałtyku Od Rugii po Zalew Wiślany Travelbook Wydanie 1 Beata i Paweł Pomykalscy Mateusz Żuławski

CENA KSIAZKI 300x150 - Wybrzeże Bałtyku Od Rugii po Zalew Wiślany Travelbook Wydanie 1	Beata i Paweł Pomykalscy Mateusz Żuławski

Wybrzeże Bałtyku Od Rugii po Zalew Wiślany Travelbook Wydanie 1 Beata i Paweł Pomykalscy Mateusz Żuławski

Travelbook to Twój niezastąpiony towarzysz podróży. Wskaże Ci najważniejsze atrakcje, podpowie, czego szukać poza głównymi szlakami, i wprowadzi w świat miejscowych obyczajów. Znajdziesz w nim opisy najciekawszych regionów i miast, a sprawdzone informacje praktyczne umożliwią staranne zaplanowanie podróży.

„Wybrzeże Bałtyku. Od Rugii po Zalew Wiślany”

Polskie morze budzi wśród turystów jednoznaczne skojarzenia z odpoczynkiem na plaży i kąpielami pośród fal. I słusznie! Warto jednak na chwilę porzucić ten stereotyp i przyjrzeć się wybrzeżu – od niemieckiej Rugii po Zalew Wiślany – dokładniej. Zobaczymy krainę zadziwiająco bogatą kulturowo – ziemię Wolinian, Słowińców i Kaszubów, słynącą z tradycji marynistycznych i rybackich, pełną historycznych miast, zabytków architektury i techniki, a także skarbów przyrodniczych – ostoi ptaków, przymorskich jezior, wyniosłych klifów i wędrujących wydm. Odkryjmy Pomorze na nowo!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!