Jak wychować idealnego psa w okresie szczenięcym i później – Cesar Millan, Melissa Jo Peltier

Jak wychować idealnego psa w okresie szczenięcym i później 211x300 - Jak wychować idealnego psa w okresie szczenięcym i później - Cesar Millan, Melissa Jo PeltierAutor bestsellerów i gwiazda programu “Zaklinacz psów” emitowanego w stacji National Geographic Channel opowiada o wszystkim, co powinieneś wiedzieć, by wychować szczęśliwego, zdrowego i zrównoważonego psa:
* Czego oczekiwać w kolejnych etapach rozwoju psa 
* Jak szybko i skutecznie nauczyć psa załatwiania się poza domem 
* Co należy wiedzieć na temat zasad zdrowego żywienia psów 
* Kiedy i dlaczego należy szczepić psa i jak nie przesadzić z liczbą szczepień 
* Jak – poprzez ustanowienie zasad, granic, ograniczeń i spokojnie asertywnego przywództwa – uczyć psa posłuszeństwa już od pierwszego dnia 
* Jak uniknąć większości błędów często popełnianych przez

właścicieli wychowujących szczenięta i młode psy 
* Jak korygować niepożądane zachowania, zanim staną się poważnym problemem 
* Jakie stosować ćwiczenia i zabawy, by kształcić najbardziej pożądane cechy psów każdej rasy
W tej książce Cesar w przyjazny, przystępny sposób odpowiada na najczęściej zadawane pytania i radzi, jak zbudować satysfakcjonującą, opartą na miłości relację na całe życie z najlepszym przyjacielem człowieka – psem.

Cesar Millan posiada magiczną umiejętność radzenia sobie z psami. Spokój, z jakim je traktuje i pewność siebie, z jaką do nich podchodzi – są zadziwiające! 
“Newsweek”

“Jak wychować idealnego psa” to trzecia książka słynnego psiego behawiorysty, która ukazała się w Polsce. Wszystkie dotychczas wydane w USA książki Cesara Millana trafiły na listę bestsellerów New York Timesa.

Leave a Reply