Wyśpiewam Wam wszystko – Urszula Dudziak

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Wyśpiewam Wam wszystko - Urszula Dudziak

Wyśpiewam Wam wszystko 228x300 - Wyśpiewam Wam wszystko - Urszula DudziakKsiążka ze wspomnieniami Artystki. Niesamowite historie spisane dzięki pamiętnikom pisanym od wczesnych lat młodości. Opowieści przez które przetaczają się niezwykłe osobowości takie jak Jerzy Kosiński, Miles Davis, Sting, Herbie Hencock i wielu, wielu innych. Historia życia, podróży Artystki, jej życie w Polsce, a potem 20 lat spędzone w Nowym Jorku.
Zabawna, poruszająca i pełna emocji opowieść. Biografia, dzięki której poznajemy historie współczesnego jazzu, ale także poznajemy wspaniałą kobietę, która mimo wielu trudności tak bliskich każdemu z nas potrafi z humorem i ufnością patrzeć na świat. Poznajemy człowieka zakochanego w świecie, ludziach i życiu. Poznajemy Urszulę Dudziak.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Ten post ma jeden komentarz

  1. muzyj janek

    rozczarowałem się, bo spodziewałem się w tej książce więcej że Dudziak napisze o muzyce. a tu niestety klops, bo mało o tym pisze, tak jakby nie miała na temat swojego zawodu własnego zdania. biografii uporządkowanej Dudziak też tu nie ma. Jest chaos, mało ważne wspomnienia i książka dla nie wiadomo kogo.

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!