Wzloty i upadki Lil i Put Tom 6 Kur Maciej Bednarczyk Piotr

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Wzloty i upadki Lil i Put Tom 6 Kur Maciej Bednarczyk Piotr

Wzloty i upadki Lil i Put Tom 6 Kur Maciej Bednarczyk Piotr
Szósty tom humorystycznej opowieści fantasy dla odbiorcy w każdym wieku. Album, podobnie jak poprzedni tom, zawiera zbiór wielu jedno- oraz kilkustronicowych opowieści, z których większość ukazała się w ciągu ostatnich kilku lat na łamach popularnego magazynu „Nowa Fantastyka”.
Put marzy o lataniu! Aby osiągnąć ten wyjątkowy cel, eksperymentom nie ma końca. Niestety, przynoszą one tylko ból głowy zarówno samemu Putowi, jak i wszystkim w otoczeniu. Lil z kolei nieustannie próbuje pokonać Utopca, co niesie za sobą równie potężne skutki. Wraz z sympatyczną elfką Miksją Iskier uczestniczymy w serii poruszających przygód, takich jak pobyt na bezludnej wyspie z gigantycznym krabem czy wyprawa na biegun północny. Przy okazji zaglądamy też na bal wampirów i poznajemy świat szkoły Małoludów, którego nietypowe związki z zombie ich przodków fascynują. Później wszyscy mieszkańcy krainy wyruszą w lepszy niż kiedykolwiek wcześniej wyścig, aby odnaleźć pewien rzadki skarb. Jak zawsze będzie wesoło, pełen energii, autentycznie, prawdziwie, zwariowanie i z odrobiną dreszczyku grozy!
Scenariusz tego wybitnego komiksu napisał Maciej Kur, absolwent warszawskiej ASP, współautor seriali animowanych i filmów dokumentalnych. Rysunki są dziełem innego absolwenta warszawskiej ASP – ilustratora, malarza i twórcy murali Piotra Bednarczyka. Obaj Panowie są także autorami kontynuacji kultowej serii Janusza Christy „Kajko i Kokosz”.
„Lil i Put” to komiks wyróżniony w pierwszej edycji prestiżowego „Konkursu im. Janusza Christy na komiks dla dzieci”. Odcinek „PLUSK” ukazał się nawet w podręczniku języka Polskiego do klas VII, zaś przygody „Lila i Puta” regularnie zdobywają uznanie czytelników magazynu „Nowa Fantastyka”. To ostatnia szansa, by wejść w nurt niezrównanych opowieści, które dają przewagę i zapewniają nieograniczone emocje. Przyłącz się do tej przygody już teraz!
„Lil i Put” to komiks wyróżniony w pierwszej edycji prestiżowego „Konkursu im. Janusza Christy na komiks dla dzieci”. Odcinek „PLUSK” ukazał się nawet w podręczniku języka Polskiego do klas VII, zaś przygody „Lila i Puta” regularnie zdobywają uznanie czytelników magazynu „Nowa Fantastyka”. To ostatnia szansa, by wejść w nurt niezrównanych opowieści, które zapewniają nieograniczone emocje. Przyłącz się do tej konkurencyjnej przygody już teraz!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!