YouTube Dominator Masywny Ruch Z Darmowego Źródła

TANIA KSIAŻKA! INFORMACJE O PROMOCJACH, KSIĄŻKACH DNIA, WYPRZEDAŻACH WPROST NA EMAILA! ZAPISZ SIĘ!Akceptuję politykę prywatności

YouTube Dominator 300x240 - YouTube Dominator Masywny Ruch Z Darmowego ŹródłaYouTube Dominator Masywny Ruch Z Darmowego Źródła

Moduł 1 Jak Pokonać Konkurencją Za Pomocą YouTube?

Dlaczego zakładając sklep czy pisząc bloga nie uzyskasz szybkich efektów.

Co zrobić, żeby Google promowało Twój biznes za darmo i na autopilocie?

Poznasz formułę wykorzystującą zasadę atrakcyjności obrazu i zaimportujesz ją do budowania pasywnego ruchu na sklep internetowy.

Co decyduje o tym, że niewinnie wyglądające firmy cieszą się z darmowego ruchu z YouTube i zamieniają oglądających w pieniądze?

Co zrobić, żeby to klienci pytali Cię o możliwość kupowania właśnie u Ciebie. Bez niechcianych telefonów i spamerskich emaili.

Case study, w którym zobaczysz jak uzyskać pierwsze miejsce w wyszukiwarce bez wydawania fortuny na pozycjonowanie.

3 stopniowa formuła dominacji niszy. Zadaj sobie te 3 pytania i wyprzedź konkurencję o lata świetlne.

6 korzyści jakie osiągniesz natychmiast wykorzystując marketing na YouTube.

8 faktów nt. ruchu z YouTube o których prawdopodobnie nigdy nie dowie się Twoja konkurencja.

Strategia darmowego mailingu, którą odkryjesz już w pierwszym module.

Moduł 2 Jak Przygotować Konto Na YouTube, Żeby Sprzedawało?
marketing youtube okładka
Co zrobić zanim umieścisz swój pierwszy film na YouTube, abyś miał pewność, że Twój materiał będzie sprzedawał lub budował listę.

Poznasz 2 miejsca, w których zdobędziesz grafikę dla swojego kanału na YouTube bez umiejętności technicznych i tracenia fortuny na grafika.

Otrzymasz gotowy skrypt opisu twojego kanału na YouTube. Wystarczy, że mądrze go skopiujesz, a oszczędzisz mnóstwo czasu na wymyślaniu koła na nowo.

3 zaskakujące urządzenia na których Twoi klienci będą oglądać filmy. Konkurencja lekceważy te informacje, dlatego tracą duży procent ruchu.

Poprowadzę Cię krok po kroku przez proces tworzenia opisu kanału. W czasie 7 minut będziesz cieszyć się gotowym kanałem do publikowania nowych filmów.

Moduł 3 Jak Dodać Film I Zdobyć Więcej Wyświetleń Na Starcie?
okładka youtube
Jeden TRICK, którym nie mówi się głośno w świecie marketingu. Dzięki niemu nie popełnisz banalnego błędu, który zmniejszy ilość wyświetleń Twojego filmu.

Najważniejsza rzecz, która powoduje, że jeden filmik o tej samej tematyce ma 50 tysięcy wejść a inny tylko 50.

Poznasz 4 miejsca, w których musisz umieścić słowo kluczowe, żeby lepiej pozycjonować Twój filmik.

3 zasady, których musisz się trzymać przy tworzeniu tytułu filmiku. Bez nich Twój filmik na YouTube będzie niezauważalny.

Jak umieszczać link w opisie filmu, żeby dawał Ci maksymalny efekt. Jeżeli zignorujesz tę informację Twój materiał nie będzie generował ruchu na blogu, stronie lub sklepie.

Poznasz darmowe narzędzie dzięki któremu uzyskasz tysiące wejść w momencie gdy Twoja konkurencja będzie cieszyła się z kilku odwiedzin tygodniowo. Jeżeli nagrywasz już filmy na YouTube, ale są rzadko wyświetlane ten moduł szybko zmieni Twoją sytuację.

Prosty TEST, którym udowodnię Ci, że z małym palcem w nosie możesz dominować praktycznie każdą niszę w Polsce. Liczby, które Ci przedstawię mogą spowodować, że nie zaśniesz w nocy.

Dowiesz się, co zrobić gdy ktoś nagrał już filmik na frazę, która da Ci większą sprzedaż. Ta technika jest prostsza niż myślisz a prawie nikt jej nie stosuje.

Czy chcesz 200 pomysłów i tytułów filmików tylko z jednego, darmowego narzędzia. Gdy je poznasz i zastosujesz poczujesz się jak dziecko w sklepie z zabawkami.

Głupi błąd, który kosztuje wielu właścicieli firm dużo pracy przy zerowych wynikach i pogłębiającej się frustracji.

Zdradzę Ci jak ja dodaję i opisuję filmy zanim umieszczę je na YouTube. Ujawnię Ci moją tajnie skrywaną technikę miksowania słów kluczowych.

Dowiesz się co zrobić z komentarzami pod Twoimi filmami. Jest jedna prosta opcja, która spowoduje, że Google polubi Twoje filmy a wredni hejterzy nie narobią Ci problemów.

Otrzymasz odpowiedź na pytanie Jak często dodawać materiały na YouTube? Ta strategia pozwoli Ci po 90 dniach zwiększyć sprzedaż od 10 do 30%.
Moduł 4 Kompletne Strategie, Które Dadzą Ci Więcej Oglądających
youtube-marketing

Banalnie proste sposoby na pozycjonowanie twoich filmików na YouTube. Większość biznesów pomija ten element i dlatego ich filmy nie ściągają tłumów.

Krytyczny element opisu o którym musisz pamiętać gdy umieszczasz filmik w mediach społecznościowych.

5 darmowych serwisów, które szybko dadzą pozycjonującą moc dla twojego filmu na YouTube. Dzięki temu dostajesz wyświetlenia filmu na starcie i natychmiast widzisz efekty swojej pracy.

Wiele osób opiera swoje materiały na prezentacjach Power Point. Niestety, tylko mała garstka wie jak je wykorzystać, żeby pozycjonowały one Twoje filmy w serwisie YouTube. Możesz tracić odwiedzających i pieniądze albo już teraz zastosować tę strategię.

Odkryjesz 3 SKRYWANE narzędzia, dzięki którym automatycznie wygenerujesz tagi dla twoich filmów. Wymyślanie tagów to dla wielu męczący i pracochłonny proces. Wiem o tym, dlatego przygotowałem dla Ciebie listę genialnych narzędzi ułatwiających pracę.

7 konkretnych sposobów na zwiększenie oglądalności Twoich filmików. W tej części ujawniam wyniki moich indywidualnych testów. Wiem co może dać Ci dziką oglądalność, a co jest tylko startą czasu i pieniędzy.

Silna strategia dla odważnych, którzy nie boją się zmasowanego ataku oglądających film. Ta strategia może przynieść Ci nawet kilkaset tysięcy odsłon rocznie, musisz jednak być ostrożny.
Moduł 5 Jak Szybko Nagrać Filmik Nie Wydając ZŁOTÓWKI Na Drogie Oprogramowanie?
youtube-dominator
Jak nagrać filmik bez inwestowania w drogie oprogramowanie, kamery czy też najlepszy mikrofon.

Dowiesz się jak bez wychodzenia z domu, pokazywania twarzy i paraliżującej tremy zmienić nudne oferty w sprzedające filmy wideo.

Odkryję przed Tobą narzędzie, które faworyzuje Google i niesamowicie pozwala oszczędzić czas oraz zwiększyć oglądalność filmów.

Banalnie prosty, ale niezwykle skuteczny sposób na promocję sklepu stacjonarnego.

Zobaczysz krok po kroku jak zmienić ofertę z Allegro w film, który zdobędzie wysoką oglądalność.
Moduł 6 Jak Zarabiać I Zwiększać Zyski Za Pomocą YouTube. Kompletne Case Study – 5 Różnych Branż

youtube
Jak zwiększyć sprzedaż za pomocą filmów z YouTube. Większość przedsiębiorców myśli, że sprzedawanie polega na “wciskaniu” produktu na siłę. To nie działa. W tym module pokazuję jak wypromować 5 różnych branż na YouTube.

Wiele osób powie – to ciekawe, ale mój biznes jest inny. Dlatego przygotowałem 5 przykładowych branż, żeby udowodnić Ci, że działa to praktycznie w 99% pomysłów na biznes.

Dostaniesz gotowe pomysły, strategie i rozwiązania, które pozwolą Ci zdominować każdą niszę bez wydawania 8 tysięcy złotych na ekipę filmową. Takie firmy zrobią Ci profesjonalny film reklamowy. Jest jednak mały problem – ludzie nie chcą oglądać reklam.

Jak zastosować sekret seriali, które cieszą się największą oglądalnością. Nie musisz być Hitchcockiem, może to zrobić każda osoba, która potrafi odpalić laptopa.

Jedno zdanie, które musisz powiedzieć na końcu filmiku, żeby film sprzedawał a nie tylko generował Ci pusty ruch.

Powiem Ci jak mówić do słuchaczy, żeby ich wzrok przykleił się do ekranu.

Poznasz TRICK doradców Baracka Obamy, który spowodował, że oglądając spot czułeś się jak jego przyjaciel, którego znasz od dziecka.

Siedząc obok mnie przeanalizujesz marketing sklepu z narzędziami i zdrową żywnością.

Zdradzę Ci 5 prostych i piekielnie skutecznych strategii pozyskiwania klientów na kredyt i inne produkty finansowe.

Dogrywka, czyli 2 kolejne branże. Jak promować produkty w programach partnerskich i zdobywać klientów w branży fitness.
Moduł 7 Jak W 60 Dni Zdominować (Prawie) Każdą Niszę Na Rynku?
YouTube skuteczny marketing
Poznasz gotowe strategie, które pozwolą Ci zdominować nisze. Możesz zapomnieć o konkurowaniu ceną stosując te rozwiązania.

Ujawnię przed Tobą schemat budowania wysokiej sprzedaży za pomocą serwisu Allegro. Część osób narzeka, że sprzedaż na Allegro spada. Możesz w to wierzyć, jednak stosując inteligentny marketing rozwścieczysz konkurentów.

Usłyszysz zaskakującą prawdę o działaniach polskich firm na YouTube. Ta część mocno zmotywuje Cię do działania.

4 głupie błędy firm, które nagrywając filmy robią sobie więcej szkody niż pożytku. Możesz uniknąć tych wpadek i cieszyć się wysoką skutecznością.

Na co zwracać uwagę jeżeli wpadniesz na pomysł zlecania produkcji filmów zewnętrznej firmie.

Jak jedna zmiana w tytule filmiku spowodowała, że stale przynosi mi on pieniądze jak wierny pracownik. Bez ZUS-u, wypłat i narzekania.

Poznasz 4 gotowe strategie na przygotowanie najbardziej konwertujących fraz na YouTube. Po tym module możesz zapomnieć o problemach z pomysłami na filmiki.

Dostajesz Do Ręki Ponad 5 Godzin Praktycznej Wiedzy Krok Po Kroku. Od Pomysłów Po Gotowe Strategie Na 670 Klientów Z Dwóch Prostych Filmików Na YouTube
To tylko 7 modułów, które szczegółowo Ci opisałem. Cały kurs to ponad 5 godzin materiału i 16 modułów.
Oto co znajdziesz w kolejnych modułach:
Zdradzę Ci sekret Davida Ogilvy. Wiedza zawarta w tym module otworzy Ci oczy i pozwoli na tworzenie filmów o właściwej długości (moduł 8).

10 przykładów na to jak natychmiast zastosować statystyki z YouTube przy poprawianiu biznesu (moduł 8).

Jak sprawdzić prawdziwą pozycję twojego filmiku w Google. Ta metoda to szczepionka na puste obietnice różnych agencji reklamowych (moduł 9).

Jakie filmy generują najwięcej wejść i sprzedaży? Zobacz wyniki moich prywatnych testów. Założyłem całkowicie świeże konto i wykonałem szereg testów. Wyniki masz podane na tacy (moduł 10).

Płatna reklama Adwords dla filmów wideo krok po kroku. Prawda jest taka, że możesz zdominować każde miasto i region. Tą metodą wygryziesz „starych” wyjadaczy, którzy myślą, że nikt nie pokona ich dominacji w danej branży (moduł 11).

Przykład na żywo jak planuję marketing na YouTube dla 4 różnych sklepów internetowych. Ten moduł to istna kopalnia pomysłów dla osób, które działają w e-commerce (moduł 12).

Poznasz 4 słowa kluczowe, które generują sprzedaż. Część filmików na YouTube daje duży ruch, ale nie sprzedaje. Są jednak frazy, które wpisują osoby zorientowane na sprzedaż. Poznasz je w tym module (moduł 13).

Co zrobić gdy kompletnie nie masz pomysłu na film. Ta metoda ma silne działanie perswazyjne i błyskawicznie buduje autorytet (moduł 14).

Jak szybko i skutecznie budować listę mailingową za pomocą YouTube. Codziennie kilkadziesiąt osób trafia na moje listy z YouTube. Co ważniejsze nie płacę praktycznie nic za pozyskanie leadów. Skopiuj moją metodę w swojej niszy a uruchomisz prawdziwy strumień klientów (moduł 15).

Strategia Ceneo, czyli jak generować pasywny dochód z programów partnerskich. Gdy nagrasz filmik wideo i umieścisz go na YouTube działa on dla Ciebie jak bezpłatny sprzedawca. Jeżeli promujesz programy partnerskie ten moduł odsłoni przed Tobą szybką i unikalną metodę (moduł 16).

ZOBACZ KURS>>>

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.