You are currently viewing Z miłości do jedzenia 80 przepisów na dania, które karmią ciało i zmysły Weronika Młyńczyk

Z miłości do jedzenia 80 przepisów na dania, które karmią ciało i zmysły Weronika Młyńczyk

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Z miłości do jedzenia 80 przepisów na dania, które karmią ciało i zmysły Weronika Młyńczyk

Z miłości do jedzenia 80 przepisów na dania, które karmią ciało i zmysły Weronika Młyńczyk
Rozkoszuj się jedzeniem, celebruj kulinarne przyjemności i doświadczaj nowych smaków!

„Kocham jeść! To ogromne zamiłowanie stało się inspiracją do stworzenia książki, która nakarmi nie tylko Twoje ciało, ale także Twoje zmysły. Jedzenie to dla mnie dużo więcej niż zaspokajanie uczucia głodu – może być wspaniałą formą okazywania miłości, a czas spędzony wspólnie przy stole jest bezcenny. Tworząc dania i wypieki, kieruję się przede wszystkim tym, żeby sprawiały przyjemność. Mam nadzieję, że umilą Ci codzienność, zaproszą do małych celebracji oraz spotkań z bliskimi. Jedzenie daje także nieskończone możliwości doświadczania, dlatego zachęcam Cię do schodzenia z utartych ścieżek w kuchni i otwarcia się na nowe, bo tyle wspaniałości czeka na odkrycie!”.

Weronika Młyńczyk (@werka.mlynczyk), dietetyczka, absolwentka Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego. Choć na co dzień nie pracuje w zawodzie, to dzięki zdobytej wiedzy znakomicie łączy przyjemność płynącą z jedzenia z wartościami odżywczymi, których ono dostarcza. Uważa, że w diecie jest miejsce na wszystko, trzeba tylko znaleźć balans.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!