You are currently viewing Za dużo zimowych zabaw	Katy Hudson

Za dużo zimowych zabaw Katy Hudson

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Za dużo zimowych zabaw	Katy Hudson

Za dużo zimowych zabaw Katy Hudson

Drugi, zimowy tom bestsellerowej, uroczej, zabawnej, wzruszającej, przepięknie ilustrowanej serii Za dużo marchewek.
Ta ciepła i urocza książka o sile przyjaźni daje radość i pomaga przezwyciężać wszelkie przeciwności.

Niepowtarzalny, kolorowy i radosny – wykreowany przez Katy Hudson – świat, w którym przyjaźń, umiejętność dzielenia się i współdziałania są najważniejsze, powraca w Amberku! Po Króliku, który gromadził marchewki (Za dużo marchewek), Wiewiórce, która sama chciała wygrać wyścig (Wyścig po Złotego Żołędzia), Bobrze, który chciał być perfekcyjny (Za doskonały tort urodzinowy), teraz kolej na Żółwia.

Żółw NIE LUBI zimy!
Dlaczego? – No bo nie – odpowiada. Ale tak naprawdę to dlatego, że jej nie zna, bo wtedy zapada w zimowy sen. Królik, Wiewiórka i Bóbr cieszą się zimą i hałasują tak bardzo, że ciągle go budzą.
Czy przyjaciołom uda się zachęcić Żółwia do wspólnych zimowych zabaw? A może Żółw polubi zimę?

KATY HUDSON to jedna z ulubionych autorek i ilustratorek polskich dzieci. Jej światowy bestseller Za dużo marchewek bawi i uczy przyjaźni i dzielenia się z innymi kolejne roczniki polskich maluchów. Następne tomy serii: Za dużo zimowych zabaw, Wyścig po Złotego Żołędzia i Za doskonały tort urodzinowy – ugruntowały jej popularność. Panna Śpieszka i Pan Leniwiec – pierwszy tom nowej serii – wprowadza temat uważności.
Katy Hudson rozpoczęła swoją karierę jako mała dziewczynka, rysując na ścianach w całym domu. Rodzice szybko zachęcili ją do przerzucenia się na kredki i kartkę. Potem kredki zastąpił pędzel, farby i pióro. Ukończyła Art College, mieszka z mężem i dwójką dzieci w Londynie.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!