Zabójczyni Opowieści Szklany tron Maas Sarah J.

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Zabójczyni Opowieści Szklany tron Maas Sarah J.

Zabójczyni Opowieści Szklany tron Maas Sarah J.
Przygotuj się na spotkanie z niezwykłą bohaterką, którą naznaczył los zabójcy. Przed tobą legenda, której początek stanowi niebezpieczne świadectwo mocy.
Celaena Sardothien to postać, która wstrząsa światem Adarlanu jako najbardziej bezwzględna i niebezpieczna zabójczyni. Jako członkini Gildii Zabójców, składa przysięgę lojalności Arobye Hamelowi – swojemu panu. Jednak Celaena nie łamie tylko zasad, ale również zaufanie, zdając się jedynie na swojego przyjaciela, Samuela – płatnego zabójcę. W fascynujących historiach, które są preludium do bestsellerowej serii „Szklany tron”, Celaena staje przed pięcioma niebezpiecznymi misjami. Jej droga wiedzie przez odległe wyspy i wrogie pustynie, gdzie zabójczyni opowiada się po stronie uciśnionych, realizując mściwą sprawiedliwość w całej swojej bezwzględności. Nie bacząc na rozkazy Arobyna, działania Celaeny mogą skutkować nieodwracalnymi konsekwencjami, nawet najwyższą karą za zdradę.
Zawierający pierwsze polskie wydanie opowiadanie „Zabójczyni i uzdrowicielka” jest wisienką na torcie tego tomu, który dostarcza niezapomnianej lektury.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!