Zaczarowany Świat Sary 52 pomysły na nudę Julia Żyracka Sara Żyracka

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Zaczarowany Świat Sary 52 pomysły na nudę Julia Żyracka Sara Żyracka

Zaczarowany Świat Sary 52 pomysły na nudę Julia Żyracka Sara Żyracka
Witajcie, drodzy czytelnicy!
Z wielką radością prezentuję Wam moją trzecią książkę – „Zaczarowany Świat Sary: 52 pomysły na nudę!” W jej stronach znajdziecie wiele fascynujących propozycji na spędzenie wolnego czasu.
Czy zdarza Wam się czasem być w sytuacji, kiedy do Waszego domu przychodzą dawno niewidziani krewni, a Wy nie macie pojęcia, jak ich zaskoczyć? Albo gdy do Waszych drzwi pukają znajomi rodziców ze swoimi dziećmi, a Wy nie wiecie, czym ich zabawić? No i oczywiście, co zrobić, gdy do Waszej klasy zapraszają Was dobrzy przyjaciele, a Wy nie macie pojęcia, jak wszystkich zainteresować?
Jeśli znacie te momenty zwątpienia, to ta książka jest stworzona dla Was! Jestem przekonana, że dzięki niej spędzicie czas w niesamowity i ciekawy sposób. Uśmiech na Waszych twarzach będzie nie do ukrycia, a także będziesz miał okazję rozwijać swoje umiejętności manualne, silną wolę i kreatywność.
W mojej książce znajdziecie praktyczne porady na przeróżne pranki, które wywołają u Was niepowstrzymane salwy śmiechu. Ponadto, specjalnie dla Was, podzielę się przepisami na moje ulubione smakołyki, idealne na różnego rodzaju świąteczne okazje. Dodatkowo, czekają na Was również wyzwania, które sprawdzą Waszą silną wolę i cierpliwość.
Nie zabraknie też kilku ciekawostek o mnie oraz o mojej rodzinie. Ci z Was, którzy regularnie oglądają mój kanał na YouTube, „Zaczarowany Świat Sary”, lub kanał moich rodziców, „Starsi Sarki”, będą mieli okazję odkryć parę nowych informacji.
Przedstawione propozycje nie są tylko nudnymi obowiązkami do wykonania – traktujcie je jako rozrywkę i czystą zabawę! Moim celem jest zapewnić Wam dobrą zabawę, radość oraz kreatywne spędzenie czasu!
Zapraszam Was serdecznie do odkrycia tajemnic Zaczarowanego Świata Sary!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!