You are currently viewing Żar Weronika Mathia

Żar Weronika Mathia

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Żar Weronika Mathia

Żar Weronika Mathia
Żar – powieść Weroniki Mathia, która przeniesie cię w sam środek intrygującej i przerażającej historii. Autorka nie stroni od gorących emocji, które oplatają bohaterów, a także od odważnych tematów, które porusza w swoim dziele. Jeśli szukasz pasjonującej lektury, która wciągnie cię bez reszty, to powieść Żar jest idealnym wyborem.
Opowieść rozpoczyna się podczas upalnego lata, kiedy z nieba sypie się intensywny żar. To właśnie w tym dniu Lena, główna bohaterka, wyznaje miłość Rafałowi. Niestety, dramat nie ominął tej pary, gdyż chwilę po ich spotkaniu Rafał popełnia samobójstwo. Przez kolejne dwadzieścia lat Lena musi zmagać się z tym traumatem, jednak to nie koniec jej cierpienia.
Kiedy tragedia spotyka syna Lenu, który zostaje opuszczony przez swoją dziewczynę, a następnie znika bez śladu, kobieta postanawia odnaleźć go za wszelką cenę. W tym celu przemierza miejsce, w którym doszło do tych tragicznych wydarzeń – opuszczony dom, słynący z nawiedzenia. Jednak Lena szybko odkrywa, że zło, które w nim tkwi, ma zdecydowanie ludzką postać.
W poszukiwaniu swojego syna Lena spotyka aspiranta Jakuba Zommara, który jest odpowiedzialny za śmierć jej siostrzenicy. Obaj muszą zmierzyć się z własnymi traumami oraz odnaleźć przerażające tajemnice dotyczące bliskich im osób. W malowniczym miejscu, gdzie przechadzała się przeszłość, odbija się złowrogim echem, a trudne pytania docierają do bohaterów, wnosząc ze sobą przerażającą prawdę.
Weronika Mathia, debiutująca autorka w literaturze kryminalnej, nie zawodzi czytelników. Jej powieść Żar to historia, która na długo pozostanie w twojej pamięci, wciągając cię niemalże od pierwszej strony. Zaskakujący zwroty akcji, emocjonujące momenty oraz zagadki, które rozwiązywane są jedna po drugiej, sprawią, że nie będziesz mógł oderwać się od tej książki. Przekonaj się sam, jak wiedza może być przekleństwem i jak bohaterowie radzą sobie ze zderzeniem ze wstrząsającą prawdą. Poznaj tę historię i zanurz się w świat literatury kryminalnej, jaki oferuje ci Weronika Mathia.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!