Zarabiaj na nieruchomościach Wojciech Orzechowski

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Zarabiaj na nieruchomościach Wojciech Orzechowski

Zarabiaj na nieruchomosciach 209x300 - Zarabiaj na nieruchomościach Wojciech OrzechowskiZarabiaj na nieruchomościach Wojciech Orzechowski

7 powodów dlaczego powinieneś przeczytać ten poradnik zanim zaczniesz inwestować w nieruchomości!

1. Wojciech Orzechowski inwestuje z sukcesem od 2006 roku. Zarabianie na nieruchomościach jest nie tylko jego profesją, ale przede wszystkim pasją. Przez te wszystkie lata systematycznie kupował, remontował, sprzedawał lub wynajmował lokale mieszkaniowe i komercyjne. A co najważniejsze – metody i strategie inwestowania, opisane w tej książce, Autor osobiście przetestował na polskim rynku nieruchomości.

2. Swoje inwestycje zawsze nadzorował osobiście od podstaw, poprzez wszystkie etapy realizacji, aż do finałowej transakcji, dzięki czemu informacje, które przekazuje mają pełne odzwierciedlenie w praktyce.

3. Stabilnie prosperujące przedsiębiorstwo, stworzone od podstaw oraz wieloletnie doświadczenie biznesowe, są dowodem na jego rzetelność, profesjonalizm i ponadczasowe wyczucie rynkowych okazji do zarabiania. Porady tak doświadczonego inwestora to bezcenna wiedza dla każdego, kto planuje inwestycje w nieruchomości, niezależnie od etapu, na jakim obecnie się znajduje.

4. Wojciech jest przy tym niesłychanie komunikatywną osobą, która z natury lubi pomagać innym. Obecnie, dla wybranych osób jest mentorem i osobistym trenerem zarabiania na nieruchomościach. W swojej książce szczegółowo przeprowadza Cię przez cały proces inwestowania, a przygotowane dla Ciebie ćwiczenia i zadania praktyczne, pozwolą Ci już na etapie lektury sprawdzić swoje umiejętności inwestorskie, bez podejmowania ryzyka finansowego.

5. Autor opracował sprawdzony, powtarzalny system, dzięki któremu możesz na obrocie nieruchomościami uzyskiwać nawet 100% zwrotu z inwestycji! Podczas gdy inni albo się do tego nie przyznają, albo nie chcą się tą wiedzą z nikim dzielić, Wojciech Orzechowski na swoich zajęciach pokazuje, jak skopiować jego metodę i cały zysk zachować dla siebie. Niniejszy poradnik jest doskonałym uzupełnieniem jego indywidualnego programu coachingowego „WIWN ONLINE”.

6. Warsztaty Inwestowania W Nieruchomości (WIWN.PL) są jego sztandarowym, autorskim programem osobistego coachingu, dzięki któremu uczestnicy otrzymują już na starcie swojej drogi do rentierstwa kompleksową pomoc, opiekę, a przede wszystkim osobiste wsparcie doświadczonego inwestora oraz całego zespołu doradców z branży budownictwa, finansów, prawa, podatków i księgowości. „WIWN” to jedyny w Polsce program coachingowy, prowadzony na żywo, w terenie i prawdopodobnie najbardziej realistyczna „wyższa szkoła biznesu dla inwestorów nieruchomości”.

7. Książka, a raczej wyjątkowo praktyczny poradnik, napisany jest lekkim, zrozumiałym językiem, w formie przewodnika, przedstawiającego w chronologicznym porządku realia całego procesu inwestycyjnego. Autor prowadzi Cię za rękę i krok po kroku wyjaśnia, co jest najważniejsze na każdym etapie inwestycji. Odpowiada tym samym na pytania większości inwestorów, rozpoczynających swoją przygodę z rynkiem nieruchomości. Jest to publikacja, którą możesz otworzyć na dowolnym etapie inwestycji, a z pewnością znajdziesz rozdział, który w danej chwili pomoże Ci podjąć właściwą decyzję, prowadzącą do sukcesu!

ZOBACZ CAŁOŚĆ>>>

Z tego poradnika dowiesz się między innymi:

jak w 6 lat stać się rentierem!
jak osiągać 40-100% rocznie zwrotu z inwestycji
o ile lepiej wypada obrót nieruchomościami w stosunku do najmu lub podnajmu
jak zaplanować inwestycję
jak wybierać nieruchomość, korzystając z różnych okazji rynkowych
jak inwestować w nieruchomości bez wkładu własnego
jakie warunki muszą być spełnione, by nie tracić, inwestując w nieruchomości,
czy i w jaki sposób można uchronić się przed zakupem tzw. rynkowych bubli
na co zwracać uwagę przy zakupie nieruchomości, aby była ona atrakcyjna dla Twoich przyszłych klientów lub najemców
jak podnieść wartość rynkową zakupionej nieruchomości
jak przygotować nieruchomość do wynajmu lub sprzedaży
na co zwracać uwagę, poszukując klienta lub najemcę nieruchomości
co zrobić, gdy nie można znaleźć klienta na nieruchomość
w jaki sposób negocjować warunki wynajmu lub sprzedaży

Książka „Zarabiaj na nieruchomościach” pomoże Ci również zrozumieć techniki finansowania inwestycji w nieruchomości, tak aby Twoje inwestowanie było bezpieczne, efektywne i zawsze zakończone sukcesem!

ZOBACZ>>>

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!