Zasługujesz na sukces Kamila Rowińska

Zaslugujesz na sukces 200x300 - Zasługujesz na sukces  Kamila RowińskaZasługujesz na sukces  Kamila Rowińska

„Zasługujesz na sukces. Zarób swój pierwszy (i kolejny) milion!” to najnowsza książka Kamili Rowińskiej, znanej z bestsellerów takich jak „Kobieta Niezależna” oraz “Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale”. Jest to już 6 książka tej autorki, tym razem poświęcona tematyce skutecznego prowadzenia własnego biznesu.

Lektura „Zasługujesz na sukces!” przeznaczona jest dla wszystkich, którzy chcą skutecznie i bezpiecznie prowadzić swój biznes. Kamila Rowińska przez 13 lat z sukcesami budowała zespół sprzedażowy 3500 osób, a obecnie wspiera przedsiębiorców w zwiększaniu ich sprzedaży oraz budowaniu i rozwijaniu efektywnych zespołów. Jest uznawana za jedną z najskuteczniejszych trenerek biznesowych.

Kamila Rowińska, autorka książki „Zasługujesz na sukces. Zarób swój pierwszy (i kolejny) milion!

Skorzystaj z jej wiedzy i doświadczenia, i wraz z nią:

1. Przeanalizuj, który pomysł na biznes jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni.
2. Naucz się sprzedawać!
3. Dowiedz się, w jaki sposób Kamila Rowińska buduje zespoły. Wprowadź dobre zmiany w swoim, zaskocz swoich współpracowników i razem sięgnijcie po więcej!
4. Zwiększ swoją efektywność, skutecznie zarządzając sobą w czasie. Kamila Rowińska na co dzień mieszka w Brukseli, jest mamą dwójki dzieci i jednocześnie prowadzi swój biznes w Polsce. Poznaj z detalami, jak ona to robi i zainspiruj się do jeszcze skuteczniejszego zarządzania sobą w czasie.
5. Zbuduj swoją motywację i energię do działania! Zapal się i płoń!

To dopiero początek!

Ilu milionerów masz możliwość zapytać o radę? Ilu przedsiębiorców budujących międzynarodowe firmy opowie Ci o swoich porażkach, abyś mógł uczyć się na ich błędach?
Z iloma prawnikami i dyrektorami finansowymi rozmawiałeś o tym, jak bezpiecznie prowadzić swoją firmę i chronić majątek prywatny?
Kiedy ostatni raz rozmawiałeś ze specjalistą do spraw komunikacji z mediami społecznościowymi?
Kto z Twojego otoczenia opowie Ci, jak zostać franczyzobiorcą i czy to się naprawdę opłaca?
Ilu z Twoich znajomych z sukcesami porzuciło pracę na etacie i może Cię do tego zainspirować?
Jeśli niewielu, to tym bardziej ucieszy Cię fakt, że do książki Kamila Rowińska dołączyła…
BONUS!

Do książki dołączone są 2 płyty DVD, na których znajdziesz 9 video wywiadów, które Kamila przeprowadziła ze swoimi klientami i współpracownikami.

Leave a Reply