Zbiór zadań Obsługa magazynów Kwalifikacja SPL 04 Część 1 Knap Monika Radosław Knap

CENA KSIAZKI 300x150 - Zbiór zadań Obsługa magazynów Kwalifikacja SPL 04 Część 1	Knap Monika Radosław Knap

Zbiór zadań Obsługa magazynów Kwalifikacja SPL 04 Część 1 Knap Monika Radosław Knap

Zbiór zadań stanowi uzupełnienie podręcznika Organizacja transportu. Kwalifikacja SPL.04. Część 1.

Zadania w zbiorze zadań zostały opracowane zgodnie z wymaganiami podstawy programowej 2019 oraz na podstawie zadań pojawiających się na egzaminach zawodowych ostatnich lat. Zadania podzielone tematycznie i uporządkowane w zależności od stopnia ich trudności. Uzupełnieniem zadań są załączone dokumenty do wypełnienia.

Zbiór obejmuje takie zagadnienia, jak: BHP, podstawy logistyki w dziedzinie transportu oraz związane z nim przepisy prawa, w tym procedury celne i czas pracy, charakterystykę procesu transportowego i wykorzystywane w nim formuły handlowe, organizowanie zadań transportowych i sporządzania harmonogramu procesu transportowego, ładunki transportowe, opakowania w transporcie, transport ładunków ponadnormatywnych i niebezpiecznych, transport szybko psujących się artykułów żywnościowych oraz transport żywych zwierząt. Dopełnieniem zbioru zadań są zadania typu egzaminacyjnego, zamieszczone na końcu publikacji.

Zbiór zadań pomoże w przygotowaniach do części praktycznej egzaminu zawodowego z kwalifikacji SPL.04 oraz pozwoli nabyć umiejętności poszukiwane na rynku pracy.

W Klubie Nauczyciela zamieszczone zostały rozwiązania wraz z omówionymi wynikami i komentarzami wyjaśniającymi.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!