You are currently viewing Zdarzenia w Heartslabyulu Twisted-Wonderland Tom 2 Toboso Yana Wakana Hazuki Sumire Kowono

Zdarzenia w Heartslabyulu Twisted-Wonderland Tom 2 Toboso Yana Wakana Hazuki Sumire Kowono

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Zdarzenia w Heartslabyulu Twisted-Wonderland Tom 2 Toboso Yana Wakana Hazuki Sumire Kowono

Zdarzenia w Heartslabyulu Twisted-Wonderland Tom 2 Toboso Yana Wakana Hazuki Sumire Kowono
Zapraszamy do fascynującego świata Heartslabyulu w drugim tomie mangi „Twisted-Wonderland” autorstwa Yany Toboso, Wakany Hazuki i Sumire Kowono. Ta niezwykła historia, oparta na popularnej grze mobilnej „Disney Twisted-Wonderland”, przeniesie Cię do magicznego uniwersum, gdzie nastoletni bohater Yu odkryje tajemnice Night Raven College.
W drugiej części serii Yu staje się przewodniczącym jednego z dormitoriów w szkole magii. Jego przygoda nabiera tempa, gdy dołącza do niego Ace, przyjaciel z akademii, któremu grozi niebezpieczeństwo. Razem eksplorują niebezpieczne zakamarki Twisted Wonderland i odkrywają intrygujące sekrety.
Autorki tego niesamowitego komiksu znanego ze swojego talentu i doświadczenia w tworzeniu niezwykłych historii, które wciągają od pierwszych stron. Zaskakujący zwroty akcji, wyraziste postacie i magiczna grafika sprawiają, że każda strona tej mangi porywa czytelnika w magiczny świat Twisted Wonderland.
Daj się porwać temu zapierającemu dech w piersiach uniwersum, które spełnia marzenia o magii, przyjaźni i przygodach. To prawdziwa uczta dla fanów gier mobilnych „Disney Twisted-Wonderland” oraz miłośników mangi. Czytając ten drugi tom, nie będziesz mógł się oderwać od zapierającej dech w piersiach historii i tajemnic, które czekają na Yu i Ace’a.
Przeżyj przygodę swojego życia w „Twisted-Wonderland” i dołącz do setek tysięcy czytelników, którzy pokochali tę magiczną serię. Nie przegap okazji, aby zgłębić sekrety Night Raven College i poznać bohaterów, którzy z pewnością zapadną Ci w pamięć na długo. Zamów drugi tom teraz i pozwól, by Ten manga rozpaliła w Tobie iskrę magicznej przygody.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!