You are currently viewing Zdolny do wszystkiego Tomasz „Gimper” Działowy

Zdolny do wszystkiego Tomasz „Gimper” Działowy

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Zdolny do wszystkiego Tomasz „Gimper” Działowy

Zdolny do wszystkiego Tomasz „Gimper” Działowy

Jak pracować mniej, lepiej i przyjemniej, dowiedzieć się możesz, drogi Czytelniku, z książki Inaczej Radka Kotarskiego. Czym zatem różni się pozycja autorstwa Gimpera? To proste. Ona nie tyle próbuje Cię przekonać, że jesteś ZDOLNY DO WSZYSTKIEGO, ale udowadnia, że tak w rzeczywistości jest. I tylko od Cebie zależy, czy mając pod ręką tak niewyobrażalne narzędzie, jakim jest Internet, będziesz umiał (i chciał), z niego skorzystać. Internet to bowiem prawdziwa kopalnia darmowej wiedzy i umiejętności, ale jednocześnie studnia bez dna, a niekiedy i niezbyt czysta stajnia. Dlatego potrzebny Ci dobry przewodnik. A czy może być lepszy niż ten, kto wykorzystał zasoby Internetu, by osiągnąć sukces?

Książka w wersji elektronicznej dostępna w formatach: ePub i mobi.

Bo w tej książce znajdziesz odpowiedzi na pozornie proste, a w rzeczywistości tak trudne pytania: jak poznać nowe osoby, nawiązać wartościowe znajomości i dbać o kontakt z innymi. Sam dobrze wiesz, drogi Czytelniku, jak w dobie mediów społecznościowych coś, co wydaje się banalnie łatwe, okazuje się zadaniem niemalże niemożliwym do wykonania. Bo jak pielęgnować relacje z tysiącem frendów na fejsie i skąd wiedzieć, które z nich w ogóle warto pielęgnować?
Bo ta książka sprawi, że ruszysz swoje cztery litery z krzesła (w przenośni, bo w sumie to trochę Cię do tego krzesła przykuje), i zaczniesz działać, wykorzystując to, co masz pod ręką – Internet.
Bo jeśli marzysz o własnym biznesie, rozwijaniu pasji albo po prostu wydajniejszej i bardziej efektywnej pracy, to ta książka podpowie Ci, jak sprytnie i umiejętnie stworzyć własną markę i wizerunek, w tym zaprojektować profile w mediach społecznościowych.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!