Zdradliwe iluzje Constantine Kami Garcia Isaac Goodhart

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Zdradliwe iluzje Constantine	Kami Garcia Isaac Goodhart

Zdradliwe iluzje Constantine Kami Garcia Isaac Goodhart

Cykl powieści graficznych dedykowany młodym czytelnikom, poruszający ważne tematy społeczne. Składają się na niego pojedyncze albumy poświęcone nastoletnim bohaterom znanym z komiksów DC. Świat oglądany oczami młodych ludzi nie zawsze jest pięknym i przyjaznym miejscem, a problemy, z którymi przyjdzie zmierzyć się bohaterom, przerosłyby niejednego dorosłego. Na szczęście w ich życiu nie zabraknie również miejsca na przyjaźń, radość czy szalone przygody.

Autorami poszczególnych tomów są doskonale znani nastoletnim czytelnikom pisarze o międzynarodowej sławie tworzący literaturę dla młodzieży, jak Kami Garcia („Piękne istoty”), Lauren Myracle („3maj się”) czy Leigh Bardugo („Grisza”). Za warstwę graficzną odpowiadają utalentowani ilustratorzy i rysownicy, jak Gabriel Picolo, Kit Seaton czy Manuel Preitano.

John Constantine jest – i zawsze był – czarodziejem najwyższych lotów. Takim, który nie musi uczyć się magii pod okiem żadnego nauczyciela.

Jednak pod pretekstem zgłębiania arkanów magii jako uczeń znanej czarodziejki Constantine wyjeżdża do Ameryki, ale jego prawdziwym celem jest występowanie jako wokalista Mucous Membrane, punkowego zespołu swojej przyjaciółki. Gdy razem z członkami zespołu zaczyna rzucać zaklęcia, jedno z nich wymyka się spod kontroli, przynosząc przerażające konsekwencje…

Poznaj najbardziej ekscytującą magiczną drużynę roku w powieści graficznej autorki bestsellerów Kami Garcii („Młodzi Tytani: Raven”, „Piękne Istoty”) oraz rysownika Isaaca Goodharta („Catwoman. W blasku Księżyca”).

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!