You are currently viewing Zdrowe smaki BLW Jak nakarmić całą rodzinę, nie spędzając dużo czasu w kuchni Daniel-Kalicka Izabela

Zdrowe smaki BLW Jak nakarmić całą rodzinę, nie spędzając dużo czasu w kuchni Daniel-Kalicka Izabela

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Zdrowe smaki BLW Jak nakarmić całą rodzinę, nie spędzając dużo czasu w kuchni Daniel-Kalicka Izabela

Zdrowe smaki BLW Jak nakarmić całą rodzinę, nie spędzając dużo czasu w kuchni Daniel-Kalicka Izabela
Masz dość gotowania osobnych posiłków dla każdego członka rodziny? Planujesz wprowadzić w domu dobre nawyki żywieniowe? Chcesz rozpocząć rozszerzanie diety maluszka i nie wiesz, od czego zacząć, żeby mu nie zaszkodzić? Masz w domu małego alergika? A może po prostu potrzebujesz inspiracji w kuchni?

Ułatwiaj sobie życie. Jemy to samo.

Izabela Daniel-Kalicka, dietetyk i mama dwójki dzieci, zdradzi ci sekrety, jak przygotować dobrze zbilansowane, smaczne i zdrowe posiłki dla całej rodziny. Pokaże ci też, co zrobić, żeby dania, które smakują dorosłym i starszym dzieciom, mogły jeść również niemowlęta.

BLW (bobas lubi wybór) czy metoda tradycyjna? Poznaj sposoby rozszerzania diety i sprawdź, jak wprowadzić je w życie.

Dzięki tej książce przekonasz się, że kilka bazowych receptur można w dowolny sposób komponować z różnymi, czasami zaskakującymi dodatkami, tworząc dopasowany do twojej rodziny jadłospis. Poznasz nie tylko zalety jedzenia wspólnych posiłków, ale dowiesz się też, jak zaangażować najmłodszych domowników do pomocy. Znajdziesz tutaj przepisy na pyszne śniadania i kolacje, sprawdzone obiady, zdrowe słodkości i przekąski oraz… taco party.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!