Zima na ulicy Czereśniowej Berner Rotraut Susanne

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Zima na ulicy Czereśniowej	Berner Rotraut Susanne

Zima na ulicy Czeresniowej 235x300 - Zima na ulicy Czereśniowej	Berner Rotraut SusanneZima na ulicy Czereśniowej Berner Rotraut Susanne

Kolejny tom wyjątkowej serii dla najmłodszych – książka „Zima na ulicy Czereśniowej” Rotraut Susanne Berner to zimowa opowieść, którą można czytać na tysiąc sposobów! Niemiecka autorka ponownie zaprasza do najbardziej fantastycznego miejsca na świecie, które o tej porze roku emanuje ciepłem i radością – mowa oczywiście o słynnej jak świat długi i szeroki ulicy Czereśniowej! 

Nadeszła zima, śnieg otulił świat, lecz ulica Czereśniowa, nawet gdy jest trochę zimno, po prostu tętni życiem! Coraz większymi krokami nadchodzą bowiem święta Bożego Narodzenia – czas ciepła, miłości i serdeczności, który spędzamy z najbliższymi. Trzeba przystroić choinki, przygotować wszystko na nadchodzące święta… To jednak nie wszystko – śnieg to również pretekst do fantastycznej zabawy! Lepienie bałwana, zjeżdżanie na sankach – pomysłów co nie miara! „Zima na ulicy Czereśniowej” Rotraut Susanne Berner to opowieść, do której nie potrzeba słów – pełne szczegółów ilustracje mówią same za siebie. Każdy szczegół ma znaczenie, a nie da się ich wszystkich wypatrzyć od razu – to zabawa na długie godziny, i to dla całej rodziny! 

Seria „Ulica Czereśniowa” Rotraut Susanne Berner zyskała szerokie grono czytelników na całym świecie – obrazkowe książeczki dla najmłodszych opowiadają bowiem historię tak, jak dzieci wyrażają swoje emocje: bez słów. Każda postać, każdy szczegół na ilustracji ma coś do powiedzenia i swoje znaczenie w tej ciepłej opowieści – „Zimę na ulicy Czereśniowej” każdy maluch może czytać na swój sposób!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!