Zmora Honoriusz Mond Tom 4 Czornyj Max

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Zmora Honoriusz Mond Tom 4 Czornyj Max

Zmora Honoriusz Mond Tom 4 Czornyj Max
Zapraszam do poznania powieści, która porwie wasze zmysły i wciągnie w mroczny świat tajemnic. „Zmora”, czwarty tom serii Honoriusza Monda autorstwa Czornyj Maxa, obala przekonania o pechu i wprowadza nas w niezwykłą grę ze śmiercią.
Honoriusz Mond, bohater naszej opowieści, nie należy do osób wierzących w fatum. Jednak pewnego dnia po otrzymaniu zagadkowej wiadomości od samej Śmierci, jego przekonania zostają zachwiane. Nie tylko musi zmierzyć się z demonami z własnej przeszłości, które budzą się na nowo w wyniku niedawnego śledztwa, ale także staje w obliczu niewyjaśnionych zjawisk paranormalnych. Alegra Szmit, partnerka Monda, wierzy w świat nadprzyrodzony i razem z nim zostaje wciągnięta w szaloną grę, gdzie sekrety są pilnie strzeżone przez samych umarłych.
Kraków staje się areną makabrycznych zbrodni, a pytanie brzmi – kim lub czym jest Śmierć? Czy Mortalista, tajemnicza postać, kryje w sobie odpowiedzi na te pytania? A może to właśnie on jest zamieszany w przerażające mordy?
Zmora to powieść, która zapiera dech w piersiach. Strony pełne niepokoju, zwrotów akcji i tajemnic, które zostaną rozwiązane tylko pod koniec. A tam na was czeka… Śmierć. Czy macie wystarczająco dużo odwagi, by spojrzeć jej w twarz?
Tymczasem cieszmy się dobrą nowiną! Prawa do ekranizacji „Mortalisty” zostały sprzedane, co oznacza, że wkrótce będziemy mogli przenieść się w świat Honoriusza Monda również na wielkim ekranie.
Przygotujcie się na najbardziej palpitującą podróż literacką, jakiej doświadczyliście. „Zmora” to lektura, która zapadnie w waszej pamięci na zawsze!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!