Zostań Sarina Bowen Elle Kennedy

Zostan 210x300 - Zostań	Sarina Bowen Elle KennedyZostań Sarina Bowen Elle Kennedy

Hailey prowadzi firmę z byłym mężem, Matt jest hokeistą, rozwiódł się. Oboje po przejściach. Nigdy nie widzieli swoich twarzy. Nie wiedzą kim tak naprawdę jest druga osoba ani jak wygląda. Mają tylko kontakt internetowy. Rodzą się między nimi uczucia. Czy uda się przenieść znajomość ze świata wirtualnego do rzeczywistego?
Hailey Taylor Emery podejrzewa, że ulubionym klientem w jej firmie – oferującej anonimowo wirtualnych asystentów – jest nikt inny jak gwiazda hokeja, Matt Eriksson.

Sprawdzenie tego w dokumentacji byłoby niezgodne z zasadami, niemniej kobieta jest przekonana, że każdego dnia wymienia wiadomości z mężczyzną, w którym od dawna się podkochuje. Hailey wciąż nie może dojść do siebie po rozwodzie, ale nie przeszkadza jej to w nieszkodliwym flircie przez internet. Przynajmniej do momentu, kiedy musi się spotkać z owym klientem twarzą w twarz. Wtedy zaczyna panikować.

Matt Eriksson dobrze wie, co znaczy mieć złamane serce. Nie przebolał jeszcze rozpadu swojego małżeństwa i jako jedyny w drużynie odkrył pewną prawdę – hokej i stałe związki to toksyczne połączenie. Mężczyzna niemal nie widuje swoich dzieci, a była żona doprowadza go do szału. Ma wrażenie się, że rozumie go tylko osoba, która nie chce pokazać mu swojej twarzy.

Czy już zawsze będą się znali tylko z relacji online?

Czy można zakochać się w kimś, kogo nigdy się nie spotkało?

Drugi tom serii o zawodowych hokeistach autorek Elle Kennedy i Sariny Bowen!

Leave a Reply