Zrobię to dzisiaj Bartłomiej Popiel

CENA KSIAZKI 300x150 - Zrobię to dzisiaj	Bartłomiej Popiel

Zrobię to dzisiaj Bartłomiej Popiel

Czy wiesz, jakie są dwa najczęściej stawiane sobie cele na świecie? Pierwsze to schudnąć, drugie zaś – przestać odkładać swoje czynności na później. Jeżeli jednak dokładnie przyjrzymy się odchudzaniu, to łatwo zauważymy, że większość osób, które mają ten cel, nie realizują go, gdyż… no właśnie – odkładają odchudzanie na potem. Czy jest zatem szansa, aby realnie zmierzyć się z największym problemem naszych czasów? Jeżeli chcesz poznać odpowiedź na to pytanie, przeczytaj ten tekst do końca.

Czy Ty też chcesz przestać odkładać najważniejsze rzeczy w swoim życiu na później?
Zanim odpowiesz na to pytanie, pomyśl, czy to, co za chwilę przeczytasz, nie dotyczy w jakimś stopniu Ciebie:

Masz do wykonania pewien duży projekt lub zadanie.Prokrastynacja
Nikt Cię nie pogania z prostej przyczyny – pracujesz
w domu. Jedynym motywatorem jest ostateczny termin wykonania zadania. Masz przed sobą świeżo zaparzoną kawę, posprzątane biurko i włączony komputer. Wiesz, że jeżeli nie skończysz tego dzisiaj, zawiedziesz zaufanie wielu osób. Twoje palce dotykają myszki, na ekranie komputera pojawiają się pierwsze wyrazy, być może pierwsze elementy graficzne. Po kilku dosłownie minutach coś podpowiada Ci, że koniecznie musisz sprawdzić skrzynkę mailową. Logujesz się i zaczynasz czytać. Po chwili myślisz sobie: sprawdzę, co dzieje się u moich znajomych na Facebooku, potem ewentualnie Nasza Klasa. Krok po kroku sprawdzasz co tylko się da. Po pewnym czasie chcesz wypić łyk kawy i ku Twojemu zdziwieniu jest ona zimna. Patrzysz na zegarek i okazuje się, że te niewinnie wyglądające wycieczki po skrzynkach, blogach, serwisach społecznościowych kosztowały Cię godzinę czasu zaplanowanego na Twoją pracę.

„Zrobię to dzisiaj”
Nie wiem dokładnie, czym się zajmujesz i czy pracujesz w domu. Domyślam się jednak, że podobny problem pojawił się w Twoim życiu wielokrotnie. Oczywiście zapewne całą winą za tego typu sytuacje, zawalone terminy i wynikającego z tego straty, obarczasz brak czasu. Niestety nic bardziej mylnego. Masz tak samo dużo czasu jak Ci, którzy realizują swoje cele krok za krokiem, odnosząc ponadprzeciętne wyniki. Gdzie więc tkwi sekret? W odwlekaniu rzeczy na ostatnią godzinę.

Żeby nadrobić zaległości, potrzebujesz jedynie 3 efektywnie wykorzystane godziny dziennie – tylko tyle
Jeżeli skończysz odkładać rzeczy na później, zauważysz, że całkowicie zmienisz swoje życie. Robiąc wszystko od razu, będziesz miał więcej czasu dla siebie, będziesz się mniej stresował, a Twoi zleceniodawcy lub pracodawcy szybko zauważą efekty Twoich działań, co przełoży się także na Twoje zarobki. Wszystko, czego potrzebujesz, to JEDYNE trzy godziny dziennie. Nie 12 godzin pracy (jak myślą niektórzy), ale tylko trzy. Zanim jednak zdradzę Ci więcej, poznaj historię autora, który podobnie jak większość z nas, mimo swoich olbrzymich chęci kiedyś odkładał wiele rzeczy na później, do czasu aż postanowił coś z tym zrobić.

Praca, która stała się pasją, czyli historia sukcesu Bartka Popiela
Bartek, jak sam mówi o sobie, jest człowiekiem, który wcześnie wstaje,Bartek Popiel
dużo czyta i łączy swoją pracę z pasją. Zawsze interesowała go
przedsiębiorczość i już jako nastolatek tworzył i sprzedawał strony
internetowe oraz zarabiał na programach partnerskich. Zdobyte
doświadczenie przekładał na kolejne swoje projekty.

Zawsze wierzył, że dzięki wytrwałości i determinacji można osiągnąć każdy cel. Spotykał w życiu różnych ludzi i przeczytał setki książek, aż w końcu uświadomił sobie, że tylko działanie przynosi efekty. Od kiedy zaczął wprowadzać realne zmiany w swoim życiu:

– zaczął wstawać o wschodzie słońca,

– regularnie biega na długie dystanse,

– doszedł do mistrzostwa w zarządzaniu sobą w czasie,

– wdrożył system podnoszenia swojej produktywności, którego nauczył się od Ebena Pagana.

W chwili obecnej Bartek jest coachem rozwiązującym wszelkie problemy z edukacją. Uczy, w jaki sposób można przyswajać wiedzę szybciej i znacznie przyjemniej. Pracuje wyłącznie indywidualnie, aby w pełni dostosować metodykę kursów do oczekiwań klienta.

Klientami Bartka byli właściciele oraz managerowie takich firm jak: Direction Sky, TransArtur, Segrity, Oriflame, BPH, Pramerica. Ponadto jest autorem produktów informacyjnych: ebooków, kursów audio i wideo.

Aby dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą, Bartek stworzył blog: BartekPopiel.pl, na którym udziela wskazówek dotyczących takich tematów jak: szybka i efektywna nauka, szybkie czytanie, produktywność, komunikacja i motywacja. Jego nauki pomogły tysiącom czytelników lepiej się komunikować, organizować swoje życie oraz działać w kierunku realizacji ukrytych do tej pory marzeń.

Nieustannie rozwija swoją wiedzę i umiejętności, szkoląc się m.in. u tak znakomitych postaci jak: Nick Kemp, Mark Zaretti, Czesław Tubaj, Grzegorz Halkiew, Mariusz Szuba. Korzystając z dobrodziejstw technologii, brał udział w szkoleniach online tak wybitnych specjalistów jak: Eben Pagan, Yaro Starak i Wanda Loskot. Obserwując jednak dynamikę jego rozwoju, wiem, że zapewne i na tym nie poprzestanie!

Zapanuj w końcu nad swoim czasem albo zgiń
Jak się zapewne już domyślasz, wszystko to, co osiągnął Bartek w swoim życiu, wymagało od niego zaprzestania nagminnego odkładania rzeczy na później. Wszystko, co doprowadziło do tego faktu, zostało przez niego przetestowane na własnej skórze i skrupulatnie spisane w tej publikacji. Skoro jemu się udało, to dlaczego Tobie ma się to nie udać?. Zapomnij o setkach teorii i opisów, jakie znajdują się w książkach psychologicznych, tutaj znajdziesz same sprawdzone rozwiązania, które mogą realnie zmienić życie każdej osoby, która samodzielnie chce zapanować nad swoim czasem.

Koniec z oszukiwaniem samego siebie. Możesz mieć świetne kwalifikacje, niezwykłe portfolio oraz być skuteczny w tym, co robisz, jeżeli jednak nie potrafisz zapanować nad terminami, wiele osób może po prostu zerwać z Tobą współpracę.

Pomyśl także o tym, że gdy pracujesz mniej czasu, ale za to wydajniej, możesz:

Mieć więcej czasu dla rodziny. Gdy patrzysz na swoich bliskich, z którymi spędzasz coraz mniej czasu, czy nie czujesz, że warto to zmienić?
Pozbyć się stresu wynikającego z faktu, że wiecznie coś „wisi” Ci nad głową. Nawet podczas weekendu nie potrafisz odpocząć w 100%, gdyż wiesz, że w poniedziałek czeka Cię dzień pełen obowiązków.
Zyskać jeszcze większą pewność siebie, robiąc wszystko na czas, a nawet wcześniej.
Zacząć robić niesamowite postępy i szybciej osiągać wcześniej wyznaczone cele.
Przeczytaj opinię osób, które już miały okazję zapoznać się z tą książką:

Wiele czytam na temat zarządzania sobą w czasie, motywacjiMichał Maj
i produktywności. Sądziłem, że nie mam z tym problemów i jestem zorganizowany. Książka Bartka pokazała mi jednak, jak wiele błędów popełniałem. Wreszcie zmotywowałem się do działania. Teraz nauczyłem się pracować jeszcze bardziej efektywnie przy komputerze, a zadania, które sprawiały mi problemy i z lenistwa odwlekałem na później, wykonuję szybko i sprawnie. Dzięki temu mam więcej czasu na swoje pasje i zainteresowania.

Michał Maj
fotograf, podróznik
Prokrastynacja to problem, z którym każdy wcześniej czy później się spotka. Bo
czy jest cośMrugalski prostszego niż bezustanne odwlekanie wszelkich trudnych dla nas spraw „na jutro”? Niestety wspomniane „jutro” często nigdy nie nadchodzi. Z tego powodu niezbędne jest podjęcie stosownej taktyki w walce z prokrastynacją.

Książkę tę polecam szczególnie ludziom, którzy podobnie jak ja kiedyś mają problem z organizacją swojego czasu pracy oraz wykazują trudności w dotrzymaniu wszelkich postanowień związanych z dietą, sportem czy trybem życia.

Po przeczytaniu tej publikacji zrozumiałem, jak wiele kosztuje mnie odkładanie spraw na później. Uświadomiłem sobie także to, jak niewiele muszę zrobić, aby zwiększyć swoją produktywność. Zachęcam Cię, abyś Ty także zapoznał się z zawartymi w książce
poradami. Pamiętaj jednak, że działają one jedynie wtedy, gdy zaczniesz je sumiennie stosować.

Jakub Mrugalski
administrator systemów LINUX

Czy często zadajesz sobie pytanie, jak być efektywnym?
Jeśli tak, to świetnie, gdyż w książce „Zrobię to dzisiaj!” znajdziesz prawdopodobnie wszystkie odpowiedzi na te pytanie. Dowiesz się m.in.:

jakie są konsekwencje odwlekania i ile tak naprawdę Cię to kosztuje;
w jaki sposób przygotować siebie i swoje miejsce pracy, aby osiągnąć maksymalne wyniki, pracując jako copywriter, programista, grafik, dziennikarz, pozycjoner lub wykonując inne zawody, niekoniecznie związane z pracą w domu;
jak znaleźć zupełnie darmowe miejsce pracy poza domem, tak aby nikt nie rozpraszał Cię, gdy wykonujesz ważne zadanie;
jaki jest sekret tworzenia listy zadań, który polecają Tim Ferris i Leo Babauta (zdradzimy Ci tylko teraz, że ta metoda budzi wiele kontrowersji, ale naprawdę działa);
jaki jest sprawdzony sposób na to, aby Facebook czy Nasza Klasa nie odrywały Cię od czynności, które masz do wykonania;
jak teoria drugiego oddechu pomoże Ci zrobić 2 razy więcej niż do tej pory;
kiedy warto zaczynać pracę, aby przynosiła ona jak największe efekty;
jakie są 4 powody decydujące o tym, że ruch fizyczny ma bezpośredni wpływ na tempo, w jakim osiągasz sukces.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!