You are currently viewing Zrobotyzowana automatyzacja procesów Tworzenie i wdrażanie systemów RPA Tom Taulli

Zrobotyzowana automatyzacja procesów Tworzenie i wdrażanie systemów RPA Tom Taulli

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Zrobotyzowana automatyzacja procesów Tworzenie i wdrażanie systemów RPA Tom Taulli

Zrobotyzowana automatyzacja procesów Tworzenie i wdrażanie systemów RPA Tom Taulli
Systemy zrobotyzowanej automatyzacji procesów (RPA) rozwijają się w zawrotnym tempie. Idea tej technologii jest ujmująco prosta: powtarzalne i pracochłonne zadania mogą być wykonywane przez roboty-programy. Obecnie wdrożenie RPA jest znacznie szybsze niż kiedyś i nie wymaga trudnej integracji ze starszymi systemami. Wokół tej dziedziny jednak nagromadziło się sporo niejasności i przekłamań, co z kolei wynika z wyolbrzymionych oczekiwań i marketingowego szumu.

Dzięki tej książce dowiesz się, czym jest RPA i w jakich konkretnie procesach biznesowych może mieć zastosowanie. Zapoznasz się również, korzystając z zawartych tu studiów przypadków i najlepszych praktyk branżowych, jak wyglądają praktyczne aspekty wdrażania tej technologii. Przekonasz się też, w jaki sposób firmy osiągnęły znaczny zwrot z inwestycji dzięki wdrożeniom technologii RPA, na przykład poprzez zmniejszenie zapotrzebowania na pracę ludzką. Zrozumiesz, jak ważną korzyścią płynącą z tej technologii jest zwiększenie zgodności działań firmy z przepisami. W efekcie lektury uzyskasz rzetelny, realistyczny pogląd na RPA i zdobędziesz wszystkie niezbędne informacje, aby z powodzeniem wdrożyć optymalny system RPA w swojej firmie.

W książce między innymi:

zasady opracowywania strategii i planu wdrażania systemu RPA
przeprowadzanie zespołu pracowników przez zmiany związane z wdrożeniem RPA
opis wiodących systemów RPA i ich zastosowanie
ryzyko i koszty związane z systemami RPA
ocena systemu RPA
RPA: czasochłonne prace zleć robotom!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!