You are currently viewing Zrozumieć ACT Terapia akceptacji i zaangażowania w praktyce Harris Russ

Zrozumieć ACT Terapia akceptacji i zaangażowania w praktyce Harris Russ

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Zrozumieć ACT Terapia akceptacji i zaangażowania w praktyce Harris Russ

Zrozumieć ACT Terapia akceptacji i zaangażowania w praktyce Harris Russ
Rozszerzone i poprawione wydanie cenionego podręcznika terapii akceptacji i zaangażowania to ponad 60% nowych treści!

Russ Harris w przystępny sposób omawia podstawowe procesy ACT, stosowane w jej ramach techniki oraz przebieg sesji. Wszystko bogato ilustruje przykładami, opisami przypadków, fragmentami rozmów z klientami, ćwiczeniami i metaforami, co pomaga lepiej zrozumieć zastosowanie poszczególnych metod w praktyce.

W nowym wydaniu autor uwzględnił zagadnienia ekspozycji, problemów w relacjach, elastycznego myślenia, samowspółczucia, wstydu, przezwyciężania poczucia braku nadziei i wiele innych. Wprowadził także niezwykle skuteczne narzędzie, jakim jest punkt wyboru. Specjaliści w zakresie zdrowia psychicznego dowiedzą się także, jak wzmacniać relację klient – terapeuta, pokonać przeszkody na drodze do zmiany oraz dostosować techniki i ćwiczenia do swoich potrzeb.

Ta książka to nieocenione źródło rzetelnej wiedzy. Skierowana jest do szerokiego grona odbiorców – od praktyków początkujących do tych bardziej doświadczonych, którzy chcą udoskonalić swoje umiejętności. Dzięki niej złożona teoria i praktyka ACT stają się przystępne i zrozumiałe.

W tej książce, wykorzystując swój niekwestionowany talent, Russ Harris jasno przedstawił model ACT, a dzięki swej klinicznej kreatywności stworzył nowe metody, narzędzia i sposoby docierania wraz z klientami do sedna poszczególnych procesów. W drugim wydaniu szerzej omówił pewne zagadnienia, którym dotąd nie poświęcono dostatecznej uwagi, w tym złość, stosowanie ekspozycji i mądrość ukrytą w emocjach.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!