Zrozumieć fizykę 2 Podręcznik z dostępem do e-testów dla szkół ponadgimnazjalnych Zakres rozszerzony Marcin Braun Agnieszka Seweryn-Byczuk Krzysztof Byczuk Elżbieta Wójtowicz

CENA KSIAZKI 300x150 - Zrozumieć fizykę 2 Podręcznik z dostępem do e-testów dla szkół ponadgimnazjalnych Zakres rozszerzony	Marcin Braun Agnieszka Seweryn-Byczuk Krzysztof Byczuk Elżbieta Wójtowicz

Zrozumieć fizykę 2 Podręcznik z dostępem do e-testów dla szkół ponadgimnazjalnych Zakres rozszerzony Marcin Braun Agnieszka Seweryn-Byczuk Krzysztof Byczuk Elżbieta Wójtowicz

„Zrozumieć fizykę” część 2 to podręcznik przystępnie przedstawiający nawet trudne zagadnienia, który już od pierwszych lekcji pomaga w przygotowaniach do matury.

Przedstawia zagadnienia w zrozumiały sposób i zachęca do samodzielnej pracy dzięki prostemu językowi, Dodatkom matematycznym, ciekawostkom, atrakcyjnym infografikom i licznym ilustracjom odwołującym się do życia codziennego.
Pomaga w nauce rozwiązywania zadań różnego typu dzięki rozwiązanym Przykładom, zadaniom do samodzielnej pracy, a także wskazówkom na marginesie ułatwiającym rozwiązanie trudniejszych zadań.
Kształci umiejętności przeprowadzania doświadczeń i ich analizowania dzięki propozycjom doświadczeń obowiązkowych wraz z analizą wyników pomiarów oraz propozycjom innych, łatwych do wykonania eksperymentów.
Ułatwia przypomnienie i utrwalenie wiadomości dzięki odwołaniom Przypomnij sobie na początku tematów, podsumowaniom Po tej lekcji powinieneś po każdym temacie oraz czytelnie wyróżnionym wzorom, definicjom, zasadom i prawom fizycznym.
Zapewnia systematyczne przygotowanie do matury za pomocą zadań z przykładowymi rozwiązaniami, Powtórzeń po każdym dziale, a także e-testów dostępnych po wpisaniu kodu zamieszczonego w podręcznikach.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!