Zrozumieć fizykę 4 Podręcznik i zbiór zadań z maturalnymi kartami pracy do fizyki dla liceum i technikum Zakres rozszerzony Agnieszka Seweryn-Byczuk Janusz Mendel Krzysztof Byczuk Marcin Braun Teresa Stolecka Elżbieta Wójtowicz

CENA KSIAZKI 300x150 - Zrozumieć fizykę 4 Podręcznik i zbiór zadań z maturalnymi kartami pracy do fizyki dla liceum i technikum Zakres rozszerzony	Agnieszka Seweryn-Byczuk Janusz Mendel Krzysztof Byczuk Marcin Braun Teresa Stolecka Elżbieta Wójtowicz

Zrozumieć fizykę 4 Podręcznik i zbiór zadań z maturalnymi kartami pracy do fizyki dla liceum i technikum Zakres rozszerzony Agnieszka Seweryn-Byczuk Janusz Mendel Krzysztof Byczuk Marcin Braun Teresa Stolecka Elżbieta Wójtowicz

Zrozumieć fizykę 4. Podręcznik do fizyki dla klasy czwartej liceum i technikum. Zakres rozszerzony

„Zrozumieć fizykę” cz. 4 to podręcznik przystępnie przedstawiający nawet trudne zagadnienia, który ułatwia przygotowania do matury.

Przedstawia zagadnienia w zrozumiały sposób i zachęca do samodzielnej pracy dzięki prostemu językowi, przystępnie opracowanym tematom podzielonym na małe porcje wiedzy, licznym odwołaniom do życia codziennego oraz infografikom tłumaczącym trudne zagadnienia.
Pomaga w nauce rozwiązywania zadań różnego typu dzięki rozwiązanym Przykładom, zadaniom do samodzielnej pracy, zarówno obliczeniowym, jak i problemowym, a także Dodatkom matematycznym.
Pozwala kształcić umiejętności przeprowadzania doświadczeń i ich analizowania dzięki łatwym do wykonania eksperymentom, zilustrowanym i rozpisanym krok po kroku, w tym wszystkim doświadczeniom obowiązkowym wraz z analizą wyników.
Zapewnia systematyczne przygotowanie do egzaminu maturalnego dzięki blokowi Wiesz, umiesz, zdasz zawierającemu: Podsumowanie najważniejszych wiadomości z danego działu, Sposób na zadanie – omówienie różnych typów zadań maturalnych, i Zadania powtórzeniowe do samodzielnego rozwiązania.
Zrozumieć fizykę 4. Zbiór zadań z maturalnymi kartami pracy dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony

„Zrozumieć fizykę” cz. 4 to zbiór zadań z maturalnymi kartami pracy kształcący umiejętność rozwiązywania różnych typów zadań i ułatwiający przygotowanie do matury.

Umożliwia pracę uczniom o różnych umiejętnościach dzięki zróżnicowanym, odpowiednio oznaczonym zadaniom, a także rozwiązanym Przykładom z zadaniami do nich analogicznymi i Dodatkowi matematycznemu.
Zapewnia wygodne korzystanie – dzięki skrótowi najważniejszych wiadomości, czytelnie wyróżnionym definicjom i wzorom przed każdym działem oraz odpowiedziom i wskazówkom do zadań.
Pomaga w nauce rozwiązywania zadań obliczeniowych dzięki wystarczającej liczbie takich zadań oraz Klasyce fizyki – zadaniom uznanych autorów, B. Mendla i J. Mendla, zamieszczonym po każdym dziale.
Ułatwia przygotowanie do matury dzięki zadaniom różnego typu, w tym oznaczonym zadaniom o charakterze doświadczalnym oraz zebranym po każdym dziale zadaniom typu maturalnego i maturalnym kartom pracy zamieszczonym pod kodami QR.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!