You are currently viewing Zwierzęca księga rekordów Vestre Katharina Linnea Vestre

Zwierzęca księga rekordów Vestre Katharina Linnea Vestre

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Zwierzęca księga rekordów Vestre Katharina Linnea Vestre

Zwierzęca księga rekordów Vestre Katharina Linnea Vestre
Odkryj fascynujący świat zwierząt i ich wyjątkowych umiejętności w „Zwierzęcej księdze rekordów” autorstwa Vestre Katharina Linnea Vestre. Ta niezwykła książka, przepełniona pięknymi ilustracjami, zabierze cię w niesamowitą podróż po różnorodnych gatunkach zwierząt.
Czy wiesz, które zwierzę potrafi wyczuć elektryczność? A ile zębów ma ślimak? Zadziwiające odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz w tej publikacji. Poznasz rekordzistów świata w kategoriach, o których zapewne nie słyszałeś wcześniej – prędkość, pocenie się, sikanie czy liczba oczu.
Przy okazji, przekonasz się o istnieniu wielu niezwykłych i fascynujących stworzeń. Na stronach tej książki dowiesz się o rybie, która potrafi przewidzieć pogodę, lub o robaku, który jest dłuższy niż płetwal błękitny! To tylko niektóre z przykładów tajemniczych i niezwykłych stworzeń, które odkryjesz w „Zwierzęcej księdze rekordów”.
Przekonująco napisana i pełna rzetelnych informacji, ta książka będzie niezastąpioną lekturą dla wszystkich, którzy interesują się przyrodą i chcą zgłębić tajemnice zwierzęcego świata. Nie przegap tej okazji, by stać się ekspertem w dziedzinie wyjątkowych umiejętności zwierząt!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!