You are currently viewing Żyję i działam Podręcznik do edukacji dla bezpieczeństwa dla liceum ogólnokształcącego i technikum	Jarosław Słoma

Żyję i działam Podręcznik do edukacji dla bezpieczeństwa dla liceum ogólnokształcącego i technikum Jarosław Słoma

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Żyję i działam Podręcznik do edukacji dla bezpieczeństwa dla liceum ogólnokształcącego i technikum	Jarosław Słoma

Żyję i działam Podręcznik do edukacji dla bezpieczeństwa dla liceum ogólnokształcącego i technikum Jarosław Słoma

Nowe wydanie podręcznika „Żyję i działam bezpiecznie” dla szkół ponadpodstawowych jest zgodne z wytycznymi RKO wydanymi przez Europejską Radę Resuscytacji w 2021 roku. Uwzględnia także najnowsze regulacje w zakresie obronności. Oprócz aktualnej wiedzy na temat pierwszej pomocy i działań ratowniczych w podręczniku przedstawiono zasady postępowania w sytuacjach kryzysowych, zagrożenia czasu pokoju, a także zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa państwa i edukacji zdrowotnej.

Ułatwia opanowanie wiedzy i umiejętności praktycznych dzięki algorytmom postępowania, czytelnym zdjęciom oraz infografikom.
Umożliwia szybkie odnalezienie szukanych treści dzięki przemyślanym wyróżnieniom w tekście oraz ujęciu najistotniejszych zagadnień w widoczne i czytelne ramki.
Pomaga przyswoić wiedzę poprzez zastosowanie różnorodnych, dostosowanych do potrzeb uczniów rozwiązań, takich jak mnemotechniki, podsumowania po tematach czy powtórzenia po działach.
Pozwala dostrzec przydatność i aktualność omawianych zagadnień dzięki licznym odwołaniom do sytuacji bliskich doświadczeniu uczniów oraz do wydarzeń, które miały miejsce w niedalekiej przeszłości.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!