Skrzydlata husaria Łukasz Sojka

TANIA KSIAŻKA! INFORMACJE O PROMOCJACH, KSIĄŻKACH DNIA, WYPRZEDAŻACH WPROST NA EMAILA! ZAPISZ SIĘ!Akceptuję politykę prywatności

Skrzydlata husaria 207x300 - Skrzydlata husaria	Łukasz SojkaSkrzydlata husaria Łukasz Sojka

Niezwykłe poświęcenie, brawura granicząca z szaleństwem, wiara w zwycięstwo i nieustanne poczucie zagrożenia, któremu trzeba stawić czoła. Dramaturgia pola walki odmalowana z epickim rozmachem i precyzja opisów powietrznych pojedynków – wszystko to serwuje nam autor „Skrzydlatej husarii”. Znakomicie napisanej historii polskich lotników bombowych.

Usiądź za sterami Wellingtona i stocz samotną walkę z sześcioma myśliwcami Ju88. Zobacz płonącą Warszawę z kokpitu Liberatora i weź udział w heroicznej operacji zrzutów dla powstańców. Siej zniszczenie, bombardując hitlerowski przemysł wojenny. Spójrz na nocne niebo pełne eksplozji pocisków przeciwlotniczych z wieżyczki tylnego strzelca pokładowego. Wystartuj z polskimi lotnikami bombowymi i rusz naprzeciw pancernym dywizjom Hitlera we wrześniu 1939 roku. Bądź świadkiem pierwszego ataku bombowego w historii polskiego lotnictwa podczas walk z Ukraińcami o Lwów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.