Zarządzanie zmianą. Od strategii do działania Michał Kurtyka Gerhard Roth

Zarządzanie zmianą. Od strategii do działania Michał Kurtyka Gerhard Roth

Książka ta, pomyślana jako podręcznik, opisuje syntetycznie cały proces zmiany, od koncepcji do wdrożenia. Napisana została przez praktyków, z punktu widzenia zarządzającego, u zbiegu refleksji i działania. Wszechstronny opis obejmuje podstawowe elementy profesji zarządzającego, jak: panować nad wynikami przedsiębiorstwa, przystosowywać system zarządzania, budować motywację i zaangażowanie współpracowników. Omówiono nowatorskie pojęcia, takie jak rezonans i dysonans w zarządzaniu. Wiele miejsca poświęcono refleksji nad ewolucją organizacji.

„Zarządzanie zmianą. Od strategii do działania” zilustrowano licznymi przykładami konkretnymi i schematami analizy, zaczerpniętymi z praktyki menedżerskiej. Modułowy układ pozwala czytać książkę zarówno w sposób ciągły, jak i wybiórczy. Na początku każdego rozdziału umieszczono rysunek, który stanowi podsumowanie układu treści i ułatwia literacje.

Książka powinna zainteresować kierujących przedsiębiorstwami i konsultantów, jak i tych wszystkich, którzy pragną pogłębić wiedzę o prowadzeniu zmiany i roli menedżera. Humorystyczne rysunki Tomiego Ungerera przypominają, by nie traktować samego siebie zbyt poważnie i zachować krytyczny dystans!

TANIA KSIAŻKA! INFORMACJE O PROMOCJACH, KSIĄŻKACH DNIA, WYPRZEDAŻACH WPROST NA EMAILA! ZAPISZ SIĘ!Akceptuję politykę prywatności

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge