You are currently viewing 8 zasad miłości Shetty Jay

8 zasad miłości Shetty Jay

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - 8 zasad miłości Shetty Jay

8 zasad miłości Shetty Jay
Przewodnik po miłości, „8 zasad miłości” napisany przez Jaya Shetty’ego, autora bestsellera „Zacznij myśleć jak mnich”, to odkrywcza pozycja, która łączy starożytne mądrości z nowoczesną wiedzą. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego nikt nas nie nauczył, jak kochać? Zazwyczaj wchodziliśmy w związki opierając się jedynie na nierealistycznych wyobrażeniach miłości zaczerpniętych z filmów romantycznych czy popkultury – ale teraz to się zmienia.
Jay Shetty przedstawia nam konkretne i osiągalne kroki, które pomogą nam rozwijać nasze umiejętności praktykowania i pielęgnowania miłości. Autor dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat tego, jak razem osiągać sukces lub porażkę, jak definiować miłość i jak uniknąć załamania podczas rozstania. W swojej książce, Jay Shetty czerpie inspirację zarówno z mądrości wedyjskich, jak i nowoczesnej nauki, analizując cały cykl relacji – od pierwszej randki, przez wspólne mieszkanie, aż po rozstanie i początek od nowa.
Książka ta daje także wskazówki, jak nie dać się zwieść fałszywym obietnicom i unikać związków, które nie przynoszą spełnienia. Poprzez praktykowanie ośmiu zasad miłości według Jaya Shetty’ego, każdy z nas będzie w stanie kochać siebie, partnera i cały świat lepiej, niż nam się kiedykolwiek wydawało, że to jest możliwe. To jest pozycja, która naprawdę zmienia perspektywę na miłość i daje nam narzędzia do tworzenia zdrowych i pełnych miłości relacji.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!