You are currently viewing Amazing Spider-Man Tom 2 Straczynski J. Michael Fiona Avery John Romita

Amazing Spider-Man Tom 2 Straczynski J. Michael Fiona Avery John Romita

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Amazing Spider-Man Tom 2 Straczynski J. Michael Fiona Avery John Romita

Amazing Spider-Man Tom 2 Straczynski J. Michael Fiona Avery John Romita
Drugi tom serii „Amazing Spider-Man” jest niezwykłą opowieścią, która przenosi czytelnika w świat pełen niesamowitych przygód. Scenariusz napisany przez utalentowanego J. Michaela Straczynskiego sprawia, że czytanie tej książki staje się prawdziwą przyjemnością.
Peter Parker, nasz ukochany bohater, próbuje znaleźć równowagę pomiędzy swoją rolą nauczyciela biologii i oddanego męża Mary Jane, a niebezpieczną misją Spider-Mana. To zadanie okazuje się nie tylko trudne, ale również nieprzewidywalne w skutkach. Gdy Peter zostaje oczerniony przez tajemniczą kobietę na telewizji i otrzymuje ryzykowne zlecenie od gangstera z mroczną przeszłością, jego życie staje na ostrzu noża.
Nie tylko musi zmierzyć się z niezwykle groźnym Diggerem, który powrócił z martwych, ale także przenieść się w czasie i stawić czoła dawnym wrogom, takim jak Sandman, Electro, Mysterio i Hulk. Ale na szczęście w najtrudniejszych momentach pojawiają się znajomi sojusznicy, tak jak Doktor Strange, Ezekiel i Thor, gotowi pomóc Spider-Manowi w walce o dobro.
Ten album to prawdziwa gratka dla fanów komiksu. Zawiera materiały pierwotnie opublikowane w zeszytach „Amazing Spider-Man” (1999) #46–58 i #500–502, które zachwycają swoją głębią fabuły i wspaniałymi rysunkami autorstwa Johna Romity Jr.
Przygotuj się na dreszczyk emocji i niezapomnianą przygodę razem z Spider-Manem. Ta książka na pewno spełni Twoje oczekiwania i zapewni niezapomniane chwile czytelniczej rozrywki.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!