You are currently viewing Angielski The Little Prince Mały książę Adaptacja z ćwiczeniami de Saint-Exupery Antoine Frankiewicz Marcin

Angielski The Little Prince Mały książę Adaptacja z ćwiczeniami de Saint-Exupery Antoine Frankiewicz Marcin

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Angielski The Little Prince Mały książę Adaptacja z ćwiczeniami de Saint-Exupery Antoine Frankiewicz Marcin

Angielski The Little Prince Mały książę Adaptacja z ćwiczeniami de Saint-Exupery Antoine Frankiewicz Marcin
The Little Prince to uniwersalna powieść o ponadczasowych wartościach. To też niekwestionowany bestseller wśród klasyków literatury, który sprzedał się w 200 milionach egzemplarzy na całym świecie. Tytułowy książę to chłopiec o złocistych włosach, opiekun asteroidy B-612, który wyrusza w podróż po wszechświecie w poszukiwaniu przyjaciół. Spotyka na swojej drodze postaci, dzięki którym poznaje, czym jest miłość, przyjaźń, wierność i odpowiedzialność.

Teraz możesz pozwolić sobie na powrót do znanej i lubianej lektury. A przy okazji, uczyć się angielskiego na poziomie A2–B1! W przyjemny sposób nauczysz się, jak opisywać wielkie idee za pomocą prostych i naturalnych zwrotów. Odkryjesz uniwersalne wartości, których uczy Mały Książę oraz poznasz istotne zwroty i wyrażenia w języku angielskim.

Angielski. Mały Książę to publikacja, która łączy treść światowego bestsellera z treningiem językowym. Podczas lektury w naturalny sposób przyswoisz konstrukcje leksykalno-gramatyczne, wzbogacisz słownictwo oraz utrwalisz umiejętność czytania ze zrozumieniem. Książka została dostosowana do potrzeb osób dorosłych, które miały już styczność z językiem angielskim i są na poziomie początkującym (A2) i średnio zaawansowanym (B1).

Dzięki lekturze zanurzysz się w języku angielskim, przeczytasz znaną ci historię i odkryjesz nieznane ci dotąd konstrukcje i słownictwo, które można od ręki przećwiczyć, bez konieczności zaglądania do słownika. Zadbaliśmy o to, by nasza lektura była kompletna, uczyła konkretnych zagadnień i równocześnie zachowywała równowagę pomiędzy poziomem kursu języka angielskiego a przyjemnością czytania.

Czytaj The Little Prince i…

odkryj uniwersalne wartości, których uczy Mały Książę
sprawdzaj znaczenie słówek, nie odrywając się od książki, dzięki tłumaczeniom na marginesach
poznaj angielskie słownictwo na poziomie A2–B1
ćwicz umiejętność czytania ze zrozumieniem
rozwiąż ponad 80 urozmaiconych ćwiczeń leksykalnych i gramatycznych z odpowiedziami
Wydawnictwo EDGARD. Jako jeden z liderów segmentu językowego wyznaczamy trendy na rynku wydawniczym. Specjalizujemy się w publikacjach przeznaczonych do samodzielnej nauki języków obcych skierowanych do osób na każdym poziomie zaawansowania – zarówno do początkujących, jak też osób zaawansowanych, do pasjonatów i wielbicieli języków obcych.

Wiemy, jak wspomagać wszechstronny rozwój i inspirować do poszukiwań nowych zainteresowań. Opieramy swoje działania o fachową wiedzę, skuteczną metodykę oraz bardzo cenne lata doświadczeń. Dzięki temu nieustannie rozwijamy i ulepszamy nasze produkty, by dostarczać coraz lepszych rozwiązań, zgodnych z potrzebami osób uczących się, ich zainteresowaniami oraz możliwościami.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!