Armada Tom 5 Morvan Jean-David Buchet Philippe

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Armada Tom 5 Morvan Jean-David Buchet Philippe

Armada Tom 5 Morvan Jean-David Buchet Philippe
Krążowniki, statki admiralskie, transportowce wojenne, moduły techniczne… Armada to wybitny konwój tysięcy pojazdów kosmicznych poszukujących nowych form życia na nieznanych planetach. Statki Armady są zamieszkiwane przez autentyczne stworzenia pochodzące ze wszystkich stron galaktyki. W gronie pełnych energii kosmicznych podróżników jest nawet jeden człowiek – Navis, młoda agentka wywiadu Armady.
Piąty album zbiorczy to rzadka okazja do posiadania oryginalnych tomów: „Chłód”, „Epidemia”, „Zatrzymani w czasie” i „Aktualizacja”. To popularne wydanie, które przedstawia potężną historię pełną atrakcyjnych przygód w przestrzeni kosmicznej. Każda strona tego nurtującego komiksu odkrywa kolejne tajemnice, zapewniając niezwykłe wrażenia czytelnikom.
To wyłączna możliwość, by zgłębić silne emocje i dostać przewagę, jaką daje ta nieograniczona opowieść. Fascynujące ilustracje przenoszą nas w niezrównany świat Armady, gdzie niezwykłe istoty walczą o prawdziwe przeżycie. Ten gigantyczny komiks jest bezkompromisowym zapisem przygód, który może zmienić sposób myślenia o kosmosie.
Bogaty w detale, łatwy w zastosowaniu, ten niezwykły album zbiorczy jest ostatnią szansą na podążanie tropem Armady. Przewrotny i konkurencyjny, oferuje unikalną perspektywę na przygodę życia. Niecodzienny i cenny, ten moduł techniczny komiksu to niepowtarzalna okazja do zagłębienia się w świat Navis i jej wspaniałej podróży kosmicznej. Nie marnuj tej szansy!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!