Asiunia Wojny dorosłych, historie dzieci Joanna Papuzińska

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Asiunia Wojny dorosłych, historie dzieci  Joanna Papuzińska

Asiunia Wojny dorosłych, historie dzieci Joanna Papuzińska
„Wojna dorosłych historie dzieci” to poruszająca opowieść o małej Asiuni, której życie diametralnie zmienia się w dniu jej piątych urodzin. Pewnej nocy mama Asiuni znika wraz z całym domem, a dziewczynka zostaje zmuszona do przeniesienia się do obcego mieszkania, gdzie nie ma jej ukochanej mamy ani swojego przytulnego pokoju. Zamiast tego, czeka ją obca pani i nieznane meble, a nawet konieczność picia mleka z cudzego kubeczka. Dla Asiuni, która uważnie przygląda się światu, próba zrozumienia nowej rzeczywistości jest niezwykle trudna.
„Wojna dorosłych historie dzieci” to nie tylko poruszający literacki debiut, ale także książka, która została wydana we współpracy z Muzeum Powstania Warszawskiego, co świadczy o jej ważności jako źródła edukacji historycznej dla najmłodszych czytelników. Książka zdobyła również Nagrodę Literacką Miasta Stołecznego Warszawy, co potwierdza jej wartość artystyczną.
Adresowana do dzieci powyżej 7. roku życia, „Wojna dorosłych historie dzieci” to niezwykła lektura, która pozwoli najmłodszym czytelnikom lepiej zrozumieć skomplikowany świat dorosłych, sprawiając, że będą mogli empatycznie spojrzeć na trudności, z jakimi się borykają inni. Przykuwająca uwagę fabuła i starannie wykreowani bohaterowie sprawią, że ta książka stanie się ulubioną lekturą każdego dziecka.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!