Ataraksja Tomasz Żak

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Ataraksja Tomasz Żak

Ataraksja Tomasz Żak
Sięgnij po Ataraksję Tomasza Żaka i wejdź w świat pełen intrygi, niebezpieczeństwa i tajemnic. Wciągnij się w historię Wacława Wolfa, czterdziestolatka poszukującego sensu życia, którego los niespodziewanie rzucił do Jastrzębia-Zdroju. Tam ma stawić się na odczyt testamentu swojej nieznanej ciotki. Ale czy to tylko przypadek, że właśnie teraz ktoś próbował go zepchnąć z autostrady? Co tak naprawdę skrywa to uzdrowisko?
Gdy Wacław dociera na miejsce, odkrywa, że odziedziczył dom ciotki wraz z tajemniczym sejfem. W środku znajduje mnóstwo starych listów, które ukrywają historię zakazanej miłości. Aby je zrozumieć, potrzebuje pomocy Klementyny Jaworek – przebojowej młodej blogerki, którą poznaje w Jastrzębiu. Razem odkrywają powiązania rodzinne Wacława oraz zagadki dotyczące przeszłości.
Ale to nie wszystko. Okazuje się, że tajemnice nie kończą się na starych listach. Wszystko prowadzi do niebezpiecznej nacjonalistycznej organizacji, która stanowi realne zagrożenie dla bohaterów. Czy Wacław i Klementyna będą potrafili stawić czoła niebezpieczeństwu?
W Ataraksji Tomasza Żaka, tajemnica goni tajemnicę, a każde odkrycie tylko rozpalaja apetyt na kolejną. Co kryje się za starymi listami i co skrywa Górny Śląsk? Przenikaj do serca tej historii, która wciągnie Cię na dobre! Czy jesteś gotowy na emocjonującą podróż, której niezapomniane przeżycia czekają na Ciebie? Nie wahaj się i sięgnij po tę niezwykłą powieść, która przeniesie Cię w świat pasji, zagadek i mrocznych sekretów. Ataraksja czeka na Ciebie!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!