You are currently viewing Ateny i okolice light przewodnik + mapa Jabłoński Piotr

Ateny i okolice light przewodnik + mapa Jabłoński Piotr

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Ateny i okolice light przewodnik + mapa Jabłoński Piotr

Ateny i okolice light przewodnik + mapa Jabłoński Piotr
Przewodnik „Ateny i okolice light” autorstwa Jabłońskiego Piotra to niezastąpiony towarzysz podróży dla wszystkich, którzy chcą poznać tajemnice greckiej stolicy oraz jej okolic.
Zachwycisz się przepięknym Partenonem, podczas gdy zadumane kariatydy będą strzec Akropolu. Historia będzie powiewać na Agorze, a niezapomnianym przeżyciem będzie rejs po malowniczym Kanale Korynckim.
Jeśli szukasz duchowego wyciszenia, koniecznie odwiedź klasztory Dáfni i Kaisarianís, oraz sanktuaria w Brauron i Eleusis. Atrakcje te są odzwierciedleniem bogatej historii regionu.
Dla miłośników relaksu i pięknych plaż czekają wyjątkowe miejsca na wybrzeżu Attyki. Oliwne gaje oraz szklanka retsiny, białego wina z dodatkiem żywicy, dostarczą niezapomnianych doznań smakowych.
Przewodnik zawiera wszystkie informacje niezbędne do zaplanowania fascynującego wyjazdu, mimo swojego niewielkiego formatu.
Zaskoczysz się, jak kompaktowa seria light potrafi dostarczyć tak dużo wartościowych informacji. Dokładnie opisane trasy zwiedzania, zarówno głównych atrakcji, jak i mniej znanych, ale równie ciekawych miejsc, pozwolą Ci odkryć niesamowite zakątki Aten i okolic.
Dodatkowo, pełne ciekawostek z różnych dziedzin, wspaniale wpisują się w atmosferę podróży. To niezwykle praktyczny przewodnik, który pomoże Ci zaplanować udany urlop, a szczegółowe i rzetelne mapy umożliwią łatwe odnalezienie się w każdym miejscu.
Nie musisz się martwić o brak orientacji w terenie, ponieważ do publikacji dołączona jest dwustronnie laminowana, składana mapa, opracowana specjalnie na potrzeby przewodnika. Będzie to niezastąpione narzędzie, które ułatwi Ci poruszanie się po Atenach i ich okolicach.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!