You are currently viewing Bad Move Polte Agata

Bad Move Polte Agata

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Bad Move Polte Agata

Bad Move Polte Agata
“Zakazana Decyzja” Agaty Polte – tajemnica, zagrożenie i emocjonująca walka o przetrwanie!
Everlee Sanders, utalentowana uczennica i pasjonatka dziennikarstwa, nie spodziewa się, że jedno złe posunięcie może zmienić jej życie na zawsze. Spotkanie z Deonem Carmanem, chłopakiem, którego szczerze nienawidzi, przekształca się w koszmarną sytuację, gdy okazuje się, że stanie się on przybranym bratem jej najlepszej przyjaciółki. Co gorsza, będą razem chodzić do tego samego liceum i grać w drużynie koszykarskiej. A Deon nie ma zamiaru zapomnieć o tym, co się między nimi wydarzyło…
Kiedy Everlee zaczyna otrzymywać pogróżki, jej tajemnica staje się coraz bardziej zagrożona. Boi się, że wszystko wyjdzie na jaw i zrujnuje jej życie. Jedno nieostrożne posunięcie może zniszczyć wszystko, więc musi być bardzo ostrożna. Ale jak dobrze podjąć decyzję, kiedy nie wiadomo, kto jest jej przeciwnikiem?
“Zakazana Decyzja” to pełna napięcia i nieprzewidywalnych zwrotów akcji powieść, która wciągnie Cię od pierwszych stron. Autorka, Agata Polte, wcieliła się w rolę mistrza suspensu, kreując bohaterów przepełnionych emocjami i zmagających się z niebezpieczeństwem na każdym kroku. Ta historia zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej szesnastego roku życia, więc już teraz przygotuj się na podróż pełną adrenaliny i zagadkowych tajemnic!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!