You are currently viewing Baltimore Tom 1 Christopher GoldenMike Mignola

Baltimore Tom 1 Christopher GoldenMike Mignola

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Baltimore Tom 1 Christopher GoldenMike Mignola

Baltimore Tom 1 Christopher GoldenMike Mignola
„Baltimore Tom 1” to straszna i intrygująca powieść stworzona przez znakomitych autorów Mike’a Mignolę i Christophera Goldena. Jeżeli jesteś fanem „Hellboya”, ta książka na pewno przypadnie ci do gustu!
W drugim tomie serii grozy, Lord Baltimore już nie jest samotnikiem. Zebrał drużynę lojalnych sojuszników, którzy są gotowi walczyć u jego boku. Teraz odkrywa, jak bardzo potrzebuje ich wsparcia w swojej krucjacie przeciwko mrocznym siłom, które próbują zdominować świat. Nasi bohaterowie w końcu dowiadują się, kto odpowiada za rozprzestrzeniający się horror po Ziemi. Ale czy zdołają powstrzymać tak potężnego wroga?
Ta apokaliptyczna historia została napisana przez geniusza komiksów, Mike’a Mignolę, autora kultowego „Hellboya”. Wspiera go utalentowany pisarz Christopher Golden, który zapewnia niezapomniane przygody w świecie Lorda Baltimore’a. Ponadto, wspaniali graficy Ben Stenbeck i Peter Bergting, którzy pracują nad innymi bestsellerami z serii Hellboya, zadziwiają nas swoimi cudownymi ilustracjami.
W tym albumie znajdziesz oryginalne tomy 5-8, które przeniosą cię w mroczny i niebezpieczny świat Baltimore’a. Jeżeli uwielbiasz emocjonujące historie grozy, pełne akcji i napięcia, ta książka jest dla ciebie. Przygotuj się na niezapomniane czytelnicze doświadczenie!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!