You are currently viewing Belladonna Grace Adalyn

Belladonna Grace Adalyn

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Belladonna Grace Adalyn

Belladonna Grace Adalyn
Belladonna Grace Adalyn to wciągająca powieść, która przenosi czytelnika w świat gotyckiego klimatu pełnego tajemnic. Ta niesamowita historia została nominowana do prestiżowej nagrody Goodreads Choice Award 2022 w kategorii Best YA Fantasy and Science Fiction!
Opowieść skupia się na Signie Farrow, dziewiętnastolatce o typowych marzeniach, takich jak noszenie pięknych sukien, uczestniczenie w balach i znalezienie odpowiedniego męża. Jednak jej przeznaczenie okazuje się być zupełnie inne i niezwykłe. Przez całe życie Signa próbowała uciekać od czegoś, czego teraz nie może uniknąć.
Osierocona w dzieciństwie, Signa trafia pod opiekę różnych osób, które są bardziej zainteresowane jej spadkiem niż troską o nią. Thorn Grove, dwór należący do zamożnych krewnych, staje się jej kolejnym domem. W tym miejscu spotyka pogrążonego w żałobie po zmarłej żonie patriarchy rodu, synów walczących o majątek i chorującą na tajemniczą i zdawałoby się śmiertelną chorobę córkę, Blythe. To właśnie w Thorn Grove Signa odkryje swoją prawdziwą naturę i pozna przyczynę, dlaczego Śmierć jest tak blisko…
Belladonna Grace Adalyn to powieść, która wciągnie Cię swoim niezwykłym światem i zapewni niezapomniane doznania czytelnicze. Czytanie tej książki to prawdziwa przygoda, pełna intrygi, napięcia i zaskakujących zwrotów akcji. Nie możesz przegapić tej mrocznej i równocześnie fascynującej opowieści!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!