You are currently viewing Bloodfever Moning Karen Marie

Bloodfever Moning Karen Marie

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Bloodfever Moning Karen Marie

Bloodfever Moning Karen Marie
Zafascynuj się drugim tomem bestsellerowego cyklu „Fever” autorstwa Karen Marie Moning, teraz w nowym, oczarowującym tłumaczeniu! Ta powieść z gatunku new adult przeniesie Cię w świat, gdzie magia i mrok splatają się z mitami i historią Irlandii.
Przygotuj się na niesamowitą przygodę, która zmieni Twoje postrzeganie rzeczywistości. MacKayla Lane, z pozoru zwyczajna dziewczyna, została wciągnięta w mroczną intrygę po tym, jak jej siostra brutalnie została zamordowana. Postanawia wyruszyć do malowniczego Dublina, aby odnaleźć odpowiedzi na trudne pytania.
Jednak to, czego tam dowiaduje się, zmienia wszystko. Okazuje się, że ma niezwykłe dziedzictwo. Jest potomkiem starożytnego celtyckiego rodu sidhe-seer, co oznacza, że jest zdolna do rozpoznawania Fae – przerażającej rasy istot z innego świata, które ukrywają się wśród nas, śmiertelników. Co więcej, potrafi wyczuwać ich niebezpieczne relikwie. Jednak najbardziej przerażającą z tych relikwii jest Sinsar Dubh – księga licząca milion lat, rzekomo stworzona przez samego Mrocznego Króla Unseelie.
Mac zostaje wciągnięta w wir druidzkich zaklęć i starożytnych sekretów. Jej jedynym celem staje się zemsta na zabójcy jej ukochanej siostry. Jednak światy, które dotąd były oddzielone od siebie, zaczynają stopniowo się łączyć, a granice pomiędzy nimi coraz bardziej się kruszą. Mac nie wie, komu może zaufać w tej niebezpiecznej rozgrywce. Czy powinna polegać na tajemniczym księciu Seelie, V’lanie, czy też na swoim nieprzewidywalnym mentorze, Barronsie?
Podążając za swoim przeznaczeniem, Mac będzie musiała stawić czoła konsekwencjom dokonanych wyborów. W jej życiu pojawiają się nowi wrogowie, a ci starych nadal są na jej tropie…
Zanurz się w tej fascynującej historii pełnej intrygujących tajemnic i niebezpieczeństw. Pożądana przez dojrzałych czytelników, ta pozycja obowiązkowa dla fanów twórczości Ilony Andrews, Kerri Maniscalco i Sarah J. Maas będzie Cię trzymać w napięciu do ostatniej strony!
Sugerowany wiek czytelnika: 18+

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!