You are currently viewing Blue Lily, Lily Blue Król Kruków Tom 3 Stiefvater Maggie

Blue Lily, Lily Blue Król Kruków Tom 3 Stiefvater Maggie

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Blue Lily, Lily Blue Król Kruków Tom 3 Stiefvater Maggie

Blue Lily, Lily Blue Król Kruków Tom 3 Stiefvater Maggie
„Blue Sargent, bohaterka niezwykłego cyklu, powraca w trzecim tomie serii!
Jej życie zawsze było inne niż reszty – wychowywała się wśród magicznych kobiet, ciążąc nad nią klątwa głosząca, że każdy chłopak, którego pokocha i pocałuje, umrze. Teraz jednak Blue znalazła swoje miejsce na ziemi i zdobyła prawdziwych przyjaciół: Noaha, Ronana, Adama i Ganseya, którzy są równie niezwykli jak ona.
Wspólnie wyruszyli na poszukiwanie jaskini, w której spoczywa potężny Król Kruków, a która znajduje się na skrzyżowaniu linii mocy. Ale uwaga! Wraz z nim śpi także ktoś, kogo absolutnie nie wolno obudzić. Im bliżej celu, tym więcej przeszkód staje na ich drodze. Nie tylko oni poszukują. Wzrasta determinacja, ale czy przyjaciele będą w stanie pozostać lojalni, bliscy nie odejdą, a prorocze wizje nie wprowadzą ich w błąd?
Trzeci tom tej bestsellerowej serii przynosi jeszcze więcej akcji, emocji i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Czy Blue i jej przyjaciele będą w stanie odnaleźć jaskinię i spełnić swoją misję? Przekonaj się sam, sięgając po tę magiczną powieść pełną intrygi i tajemniczości.”

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!