You are currently viewing Boskie błędy Cygan Jacek

Boskie błędy Cygan Jacek

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Boskie błędy Cygan Jacek

Boskie błędy Cygan Jacek
„Boskie błędy Cygan Jacek” to wyjątkowy zbiór ponad 50 wierszy, które pozwolą Ci odkryć magiczny świat jednego z najbardziej utalentowanych polskich poetów – Jacka Cygana. Autor, słynący z doskonałych tekstów piosenek i znakomitych libretti, zaprasza Cię w podróż poprzez strony tej niezwykłej książki.
W swoim posłowiu Tadeusz Nyczek, znany polski krytyk literacki, teatralny i plastyczny, doskonale podkreśla wartość tego tomu. Wiersze zawarte w „Boskich błędach” to nie tylko zapis podróży fizycznych, ale przede wszystkim emocjonalnych. Jak sam autor opisuje, niektóre z nich powstały podczas podróży „po sobie”, w świecie zamkniętym na zamykających oczy, inne były inspirowane sztuką, literaturą i twórczością innych poetów. Wielu z naszych ulubionych utworów powstało podczas podróży „po pamięci”, gwałtownie przenosząc nas do wspomnień o tych, którzy odeszli.
Odkryj te piękne wiersze, które powstały w ruchu, niekiedy po tysiącach kilometrów, innym razem po prostu w wyniku subtelnej zmiany strony w tej właśnie książce. „Boskie błędy Cygan Jacek” to nie tylko zbiór poezji, to także spotkanie z pięknem słowa, które poruszy Twoje wnętrze i skłoni do refleksji.
Przemierzając strony tej książki, pozwól sobie na podróż, która pozostanie w Twojej pamięci na zawsze. Przyjmij zaproszenie do świata Jacka Cygana i odkryj jego niezwykłe błędy, które są równie boskie jak sama poezja.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!